Проєкт «Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі»
ЗАВЕРШЕНО
«Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі» – проєкт направлений на коммеморацію та популяризацію культурно-історичної спадщини міста Маріуполя та України в цілому.
Що ми хочемо?
- Створити настільні історичні ігри про культурні та історичні події/особистості/факти в місті Маріуполі та Україні.
- Залучити маріупольців до процесу розробки, обговорення та тестування культурних продуктів, а також до їх вдосконалення шляхом проведення бранчів та майстерень.
- Розповсюдити розроблені ігри у бібліотеки, заклади освіти та вільні простори через проведення конкурсу марафон-онлайн.
Для цього плануємо створити ініціативну групу з маріупольців.
Кого запрошуємо в команду?
Підлітків та молодь, представників мистецтва, вчителів і викладачів історії та культурології, співробітників бібліотек та музеїв, а також всіх маріупольців, яким цікаво долучитися до процесу розробки, обговорення та тестування культурних продуктів.
Якщо Ви представляєте одну з етнічних груп міста (наприклад, греків, німців, вірмен, євреїв тощо), ми також будемо раді бачити Вас в нашій команді, оскільки кожний етнос має свої культурні традиції та особливості, і Ваше залучення та ідеї допоможуть відтворити яскраву культурну палітру нашого міста та країни в цілому.
Як можна приєднатися?
Запрошуємо на онлайн тренінг, на якому будемо ділитися ідеями, розпишемо придумані ігри за трьома теоретичними показниками: динаміка – цілі та ядро гри; механіка – правила та умови ігор; елементи – доповнення ігор різними формами такими, як (нагороди, дошки лідерів, бали, рівні) і т д.
Після тренінгу учасники будуть знати:
*Що таке гра й які бувають ігри
*Що таке механіка гри й якими є популярні механіки ігор
*Компоненти гри (ігровий інвентар)
*Етапи розробки настільної гри
*Як описувати правила
*Як тестувати гру й збирати зворотний зв’язок
Коли?
16, 17 та 20 липня з 10.00 до 14.00 на платформі ZOOM (посилання буде надіслано обраним учасникам перед тренінгом).
Для участі заповніть анкету за посиланням.
Фінансування:
Вартість участі в онлайн тренінгу покривається Українським культурним фондом.
Детальна інформація щодо перебігу проекту буде доступна на фейсбук-сторінці Громадської організації «Культурно-освітня платформа «Сенс» https://www.facebook.com/Cultural.and.educational.platform.sense/
Координаторка проєкту Світлана Арабаджи, контактна інформація:
e-mail: [email protected]
тел.: +38(097) 414-45-81
Проєкт «Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі» реалізується ГО «Культурно-освітня платформа «Сенс» в партнерстві зі Студентським історико-археологічним товариством Маріупольського державного університету за підтримки Українського культурного фонду.