Школа громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
doo.cvu

конкурс
Школа громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» та громадська організація «Точка доступу» запрошує представників цільових громад Донецької та Луганської областей до участі у Школі громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

Теми, які будуть представлені в рамках роботи «Школи громадських ініціатив»:
робота в команді;
планування та проведення адвокаційних кампаній на місцевому рівні;
визначення потреб та можливостей громади через проведення локального аналізу (теорія та практична частина у вигляді домашнього завдання);
навички комунікації для ефективної діяльності на локальному рівні: як запланувати та реалізувати інформаційну кампанію в громаді;
ідентифікуємо та об’єднуємо доступні ресурси для якісних змін в громаді (втілення в життя інструментів участі в прийнятті рішень);
залучення волонтерів для роботи в громаді, зокрема завдяки співпраці з міжнародними програмами;
врахування гендерного компоненту у діяльності неурядової організації.

Шукаємо учасників та учасниць, які:
зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;
мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ в Україні;
готові брати відповідальність за свою громаду.

Чому варто взяти участь у «Школі громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки»?

Як учасник, Ви:
актуалізуєте свої знання з механізмів взаємодії між громадськістю та місцевою владою;
дізнаєтесь про форми проведення локального аналізу;
зможете провести дослідження потреб та проблем своєї територіальної громади;
зможете будувати комунікацію на більш якісному рівні
дізнаєтесь як знаходити та працювати з волонтерами

Коли і де відбудеться «Школа громадських ініціатив»
Якщо карантинні обмеження не будуть посилені, то школа відбудеться в офлайні (так, ми зможемо бачити один одного ☺, але з дотриманням всіх вимог карантину). Планується, що захід буде відбуватися у місті Святогірську з 18 по 21 серпня. Паралельно буде працювати дві групи (група Луганської області та група Донецької області)

Для кого ця школа?
До участі запрошуються представники та представниці цільових громад Луганської та Донецької областей, які є громадськими активістами, представниками організацій громадянського суспільства або ініціативних груп.

* Цільові громади в Донецькій області: Авдіївська, Сіверськ, Слов’янськ, Соледар, Дружківка, Добропілля, Світлодарськ, Мирноград, Покровськ, Мар`їнка, Мангушський р-н, Сартана, Волноваха, Великоновосілківський р-н, Вугледар, Красногорівка, Новгородське.
Цільові громади в Луганській області: Лозноолександрівський р-н, Троїцьке, Нижньодуванка, Біловодськ, Міловське, Красноріченськ, Кремінне, Привілля, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська, Попасна.

Як взяти участь у «Школі громадських ініціатив»?
Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням (https://forms.gle/jTuqoZ9nFZSuYoAV8). Анкета буде відкрита до 9 серпня. Про результати відбору заявникам буде повідомлено до 12 серпня. Відібраним учасникам та учасницям буде надіслана детальна програма школи, а також вся логістична інформація. Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів.

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у всіх днях Школі громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Анастасії Прокопенко, [email protected]

Школа громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки відбувається в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки громад».

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Відбір надавача послуг із проживання, харчування та оренди конференц-залу для проведення заходу

Відкритий конкурс на закупівлю закупівлю меблів, комп’ютерної техніки та офісного обладнання

Відкритий тендер на комплектацію та оснащення місць тимчасового перебування громадян (вікна, двері, меблі, техніка, тощо)

Тендер на послуги розробки системи фінансової стійкості та фандрейзингу

Тендер на закупівлю послуг з розробки та впровадження ефективної системи моніторингу та оцінки

Тендер на закупівлю послуг з оптимізації сайту