Відсутність вакцини та щоденне збільшення хворих ставить перед Україну важливе питання – як забезпечити охорону здоров’я не нівелюючи свої зобов’язання щодо захисту прав людини.
Правозахисники та експерти різних громадських організацій протягом усього карантинного періоду фіксували порушення та аналізували ситуацію з обмеженнями. За результатами був підготовлений звіт, у якому описані зафіксовані проблеми, і, що важливо, наведено рекомендації по вдосконаленню дій держави у відповідь на виклик COVID-19: https://ccl.org.ua/reports/vidpovid-na-vyklyky-covid/
Обговорення основних рекомендацій та висновків правозахисних організацій в Одесі буде доступним для публіки онлайн.
▪︎ Доступ до трансляції буде надіслано на пошту, яку ви вказали при реєстрації.
Для реєстрації прохання заповнити форму: https://forms.gle/654x24d3qLp8cCMz7
Спікери та спікерки:
▪︎ Любов Галан – координаторка проектів “Центру громадянських свобод”
▪︎ Злата Швец – представниця ГО “Десяте квітня”
▪︎ Олександр Остапенко – представник Уповноваженого Верховної ради з прав людини у південних областях.
▪︎ Жанна Мішина – Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Одеській області) Управління дотримання прав людини НПУ
▪︎ Артем Мацюця – Завідувач сектору інспектування в пенітенціарних закладах Південного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції.
▪︎ Юлія Гайдаржи – директорка Центру соціальних служб Одеської міської ради.
Модеруватиме обговорення журналіст та громадський активіст – Serhiy Dibrov
________________________________________
У випадку будь-яких додаткових питань звертайтеся, будь ласка, на пошту [email protected] або до співробітниці Центру Любові Галан за телефоном +380936984264.