Набір учасників «ЗМІ як діалогова платформа для обговорення важливих для громади питань»: 2-ий модуль школи з підвищення кваліфікації для представників незалежних регіональних ЗМІ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
SvetlanaDotsenko

OSCE_Media_Diologue
Набір учасників «ЗМІ як діалогова платформа для обговорення важливих для громади питань»: 2-ий модуль школи з підвищення кваліфікації для представників незалежних регіональних ЗМІ

КОЛИ: 10 вересня 2020, 09:00 – 12 вересня 2020, 18:00
ДЕ: Україна
ОРГАНІЗАТОР: Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у межах проєкту «Сприяння стійкому розвитку незалежних регіональних медіа, орієнтованих на громаду» оголошує прийом заявок на участь у модулі «ЗМІ як діалогова платформа для обговорення важливих для громади питань» школи з підвищення кваліфікації для представників незалежних регіональних ЗМІ.

Школа складається з трьох окремих тематичних модулів:

  • Перший модуль: «Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ»
  • Другий модуль: «ЗМІ як діалогова платформа для обговорення важливих для громади питань»
  • Третій модуль: «Ефективний менеджмент незалежних ЗМІ»

Всі три модулі школи будуть корисними для формування практичних навичок з ефективного менеджменту ЗМІ в громадах, застосування різноманітних інструментів для просування ЗМІ в Інтернеті, та формування в громадах розуміння ролі ЗМІ як важливого майданчика для діалогу з важливих питань.

Для опанування цих навичок та здобуття нових знань учасники кожного модулю школи отримують теоретичні знання, методичні матеріали та практичні навички від провідних експертів у відповідних галузях.

Мова програми навчання – українська.

МЕТА ПРОГРАМИ

Другий модуль має на меті допомогти журналістам опанувати практичні навички роботи з висвітлення конфліктних тем, розширити бачення можливості та ролі медіа у розвитку суспільного діалогу, конструктивних дискусій навколо важливих та гострих тем для громади та  суспільства.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Цей модуль орієнтований на журналістів, які:

  • висвітлюють конфліктні, соціально-політичні теми, які викликають суспільний резонанс, протести;
  • у своїй діяльності стикаються з намаганням сторін конфлікту,  різних груп інтересів використовувати медіа для тиску на опонентів та провокацій, а не для виваженого висвітлення проблеми та пошуку рішення;
  • хочуть більше дізнатись про особливості онлайн та офлайн комунікації під час конфлікту, як ефективно використовувати аналіз конфлікту для підготовки різнобічних матеріалів, повного та збалансованого висвітлення події чи ситуації;
  • зрозуміти можливі ролі та позицію медіа у конфлікті, особливості застосування  журналістської етики у висвітленні конфліктних, соціально важливих та гострих ситуацій.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

Відбір учасників має на меті залучити представників незалежних ЗМІ з різних регіонів України, які відповідають всім переліченим нижче критеріям:

  • Мають досвід не менше трьох років роботи у регіональному теле-, радіо- чи онлайн ЗМІ;
  • Мають досвід та продовжують працювати із суспільно-політичними темами;
  • Бажають формувати сприйняття ЗМІ як майданчика для діалогу між владою та громадою;
  • Мають можливість та готові впродовж наступних 2 місяців після тренінгу провести публічну дискусію з використанням діалогових підходів;
  • Готові дотримуватися всіх протиепідемічних заходів безпеки.

*Перевага надається кандидатам, які мають досвід організації, проведення та модерування публічних дискусій.

Учасники, які пройдуть другий модуль, будуть мати можливість упродовж 2 місяців після тренінгу отримати консультаційну підтримку від експертів (дві двогодинні сесії) для підготовки або/та проведення власних діалогових заходів.

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

Витрати, пов’язані з участю

Участь у школі є безкоштовною. Координатор проектів ОБСЄ в Україні відшкодовує транспортні витрати, а також забезпечує проживання і харчування на період участі у кожному модулі школи.

Як подати заявку

Якщо Ви бажаєте взяти участь у другому модулі школи, заповніть заявку на участь за цим посиланням. Кінцевий термін подання заявок: 17 серпня 2020 року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок та запрошено до участі в співбесіді до  21 серпня 2020 року.

*Організатор залишає за собою право змінити дати та модальність проведення заходу в залежності від розвитку епідеміологічної ситуації та можливим посилення карантинних заходів.

Контактна інформація

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Світлани Доценко [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Закупівля тракторного обладнання

Конкурс для неурядових організацій з впровадження Проєкту USAID "Інновації для подолання епідемії ВІЛ"

Закупівля послуг асистента/ки з посилення спроможності спільнот та громад

Тендер на закупівлю обладнання та матеріалів для облаштування 16 просторів дружніх до дитини в Харківській та Одеській областях №UA-000145

Послуги водіїв з автомобілем у Миколаївській та Івано-Франківській областях

Конкурс на реалізацію 3 проєктів у сфері комунікацій, аналітики та організації подій