Проект Стратегії національної безпеки “проходить переузгодження”

Згідно зі ст.26 Закону "Про національну безпеку" протягом шести місяців після вступу на посаду нового президента має бути розроблено нову Стратегію національної безпеки України. Ще у січні 2020-го ...

fNeEwkJC
Проект Стратегії національної безпеки “проходить переузгодження”

Згідно зі ст.26 Закону “Про національну безпеку” протягом шести місяців після вступу на посаду нового президента має бути розроблено нову Стратегію національної безпеки України. Ще у січні 2020-го року була офіційна інформація про презентацію проекту Стратегії, розробленого Національним інститутом стратегічних досліджень.

За законом Стратегію має бути схвалено рішенням Ради національної безпеки і оборони України і надалі затверджено указом Президента України.
Оскільки на сьогодні цього так і не сталося, до Апарату РНБОУ було надіслано запит, відповідь на який наводимо до відома читачів:
рнбоу

Слід сказати, що Стратегія національної безпеки є головним, базовим документом для формування відповідних політик і для розробки низки інших важливих документів, серед яких – Стратегія громадської безпеки і цивільного захисту, яка “визначає напрями державної політики щодо гарантування захищеності життєво важливих для держави, суспільства та особи інтересів, прав і свобод людини і громадянина, цілі та очікувані результати їх досягнення з урахуванням актуальних загроз” – тож має особливо цікавити суспільство, профільні НУО, експертів.

Відтак, сподіваємося, що “переузгодження” не затягнеться і продовжуємо спостерігати.

Моніторинг чинників, що впливають на стан людської безпеки, здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) у рамках проекту “Попередження конфліктів у Південній Україні”, за сприяння National Endowment for Democracy.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання