У місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

У місті Щастя Новоайдарського району Луганської області створено Юридичний офіс з надання правової та консультаційної допомоги громадянам.Діяльність Юридичного офісу стала можливою завдяки ...

Додано:
platforma.lg

5fb2769048c1a22047751bef2aea519b[1]
У місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

У місті Щастя Новоайдарського району Луганської області створено Юридичний офіс з надання правової та консультаційної допомоги громадянам.

Діяльність Юридичного офісу стала можливою завдяки впровадженню проєкту «Заснування Юридичного офісу в місті Щастя Новоайдарського району Луганської області», який реалізується Громадською організацією «Національна асоціація радників» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. 

Метою проєкту є створення Юридичного офісу, де спеціалісти надаватимуть послуги з правової та консультаційної допомоги громадянам.

Послуги розповсюджуються на мешканців міста Щастя, у тому числі внутрішньо переміщених осіб з непідконтрольних уряду України територій.

Види допомоги Юридичного офісу:

  • офлайн-консультації;
  • онлайн-консультації (за допомогою Скайп, Вайбер, Телеграм та інших додатків);
  • польові (виїзні) консультації. 

Режим роботи Юридичного офісу:

Консультації в офісі – понеділок з 8:00 до 18:00, телефоном та онлайн: понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 17:00, місце проведення – місто Щастя, вул. Донецька, 32-а.

Виїзні консультації та консультування телефоном: вівторок, четвер. 

Цей проєкт реалізується ГО «Національна асоціація радників» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я