У Станиці Луганській працює Консультаційне бюро для допомоги громадянам
Мешканці Станично-Луганського району Луганської області та внутрішньо переміщені особи з непідконтрольних уряду України територій зможуть безкоштовно отримувати консультативну, правову та ...
Додано:
platforma.lg
Мешканці Станично-Луганського району Луганської області та внутрішньо переміщені особи з непідконтрольних уряду України територій зможуть безкоштовно отримувати консультативну, правову та психологічну допомогу в Консультаційному бюро ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини».
Надаються такі послуги:
- надання місцевої інформації;
- консультації у надзвичайних ситуаціях;
- надання соціально-психологічної й правової допомоги.
Види консультацій:
- особисті;
- консультації через «гарячу лінію»;
- виїзні.
Звернутись до Консультаційного бюро можуть громадяни, які мешкають на території Станично-Луганського району Луганської області – в селищі Станиця Луганська, селі Красна Талівка, селі Широке.
Адреса Бюро: смт Станиця-Луганська, вул. Центральна, 2б
Гаряча лінія Бюро: +38095 378 8447 (працює з понеділка по суботу, з 9:00 до 17:00)
Графік надання консультацій:
смт Станиця Луганська – понеділок, консультації в офісі з 8:00 до 17:00, субота – виїзні консультації в районі.
Голова організації Максим Міхальков наголошує, що метою проєкту є надання кваліфікованої правової, психологічної та консультаційної допомоги для мешканців Станично-Луганського району через направлення їх до відповідних державних органів або вирішення їхніх проблем спеціалістами Бюро.
Цей проєкт реалізується ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.