Асистент проекту “Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства”
ЗАВЕРШЕНО
Проект реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF).
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІМПЛЕМЕНТАЦІЙНОГО ПАРТНЕРА:
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRight International запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно-зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ: Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується в Вінницькій та Дніпропетровській області. Проект, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в двох областях України для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.
ЦІЛЬ ПРОЕКТУ: Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Вінницькій та Дніпропетровській області, як «єдиного вікна» для надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.
ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: Вінницька та Дніпропетровська області.
Технічне завдання АСИСТЕНТА проекту
Термін надання послуг: вересень 2020 р. – травень 2021 р.
Донор: Дитячий фонд ООН в Україні (UNICEF).
Зайнятість: повна.
Основні цілі:
Операційний супровід та асистування координатору проекту в його реалізації.
Основні функції:
- Операційна підтримка, зворотній зв’язок (листування, уточнення, підтримка зворотнього зв’язку по усуненню проблемних питань) з фахівцями барнахусів.
- Підготовка угод для надавачів соціально-психологічних послуг. Перевірка, прийом, сортування, подання до підпису, розсилка, у разі надходження змін підготовка нових угод, внесення відповідних даних.
- Моніторинг та прийом документів щодо нових надавачів послуг. Організація співбесід кандидатів. Формування пакетів документів та подання їх до бухгалтерії.
- Організація та спільно з координатором забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проекту.
- Організація та спільно з координатором забезпечення проведення заходів щодо інституалізації барнахусів.
- Збір та аналіз історій, кейсів та надісланих фото, їх редагування із дотриманням конфіденційності, наявність інформованих згод, сортування та подання до Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF), а також для розміщення на сайтах.
- Формування та моніторинг списків фахівців барнахусів та їх контактів.
- Організація та проведення моніторингових візитів до місць локацій барнахусів.
- Підготовка та надсилання звітної інформації всім партнерам проекту та фахівцям барнахусів щодо реалізації проекту.
- Підготовка угод/меморандумів щодо співпраці та реалізації проекту в регіонах його реалізації.
- Перевірка, сортування та архівування отриманої конфіденційної інформації щодо клієнтів барнахусів.
- Заповнення та підтримка web-ресурсів організації інформацією, яка стосується проекту.
Інші функції:
- Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині створення та забезпечення діяльності барнахусів.
- Аналіз потреб барнахусів щодо інформаційних матеріалів та рекламної продукції.
- Редагування макетів інформаційних матеріалів.
- Моніторинг, редагування та за потреби переклад матеріалів щодо діяльності барнахусів.
Звітування:
- Збір та аналіз звітності барнахусів та інформованих згод клієнтів (щомісячно до 30 числа поточного місяця за звітний період).
Вимоги:
- вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах,
- відмінне володіння англійською мовою (рівень Advanced або Proficiency),
- мультизадачність та стресостійкість, ефективний таймменеджмент,
- досвід перекладу офіційних документів, програмних звітів, тощо,
- міжособистісні навички та вміння працювати в команді для досягнення організаційних цілей.
Як податись:
- Кандидати, які відповідають вимогам повинні надсилати резюме АНГЛІЙСЬКОЮ (!) та супровідний лист із зазначенням посади, надсилати на [email protected] до 22 вересня 2020 р. (тема листа “ Assistant – [your name]”).