Зусилля багатьох інституцій системи кримінальної юстиції та партнерів з різних секторів спрямовано на підвищення ефективності досудового розслідування та впровадження інноваційних рішень.
На конференції експерти і практики поділяться сучасними рішеннями в сфері кримінальної юстиції. Та спробують знайти відповідь на ключове питання: «Як підвищити ефективність досудового розслідування і забезпечити права людини?»
Під час конференції ми поговоримо про інновації у кримінальній юстиції, спрямовані на захист прав людини й допомогу правоохоронцям на прикладі:
«Custody Records» (https://bit.ly/3hMOhkX) — система документування і фіксації всіх дій щодо затриманих осіб, які перебувають під контролем Національної поліції;
Investigative Interview. Ukraine — методика проведення допиту, що дозволяє ефективно отримувати інформацію та виключає тиск на особу;
«Стандарти досудового розслідування» — практичний інструмент, розрахований на слідчих (детективів), прокурорів, слідчих суддів, розроблений із залученням практиків досудового розслідування. Мобільний додаток «Стандарти досудового розслідування» для iOS (https://apple.co/2YQWoFK) та Android (https://bit.ly/3juBxjn).
Серед спікерів:
- Юрій Бєлоусов — керівник департаменту процесуального керівництва у кримінальних справах про катування та інші серйозні порушення прав з боку правоохоронних органів Офісу Генерального прокурора України;
- Руслан Горяченко — начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України;
- Андрій Орлеан — Доктор юридичних наук, доцент, начальник відділу методологічного забезпечення прокурорів та тренерів Тренінгового центру прокурорів України;
- Володимир Петраковський — викладач НаУКМА, експерт Центру політико-правових реформ;
- Денис Гюльмагомедов — керівник відділу детективів НАБУ;
- Тарас Філоненко — заступник керівника підрозділу детективів НАБУ;
- Микола Сіома — директор Української Фундації Правової Допомоги.
Модераторка конференції — Лариса Денисенко, письменниця, адвокатка, правозахисниця.
Партнерами заходу є Національна поліція України, Тренінговий центр прокурорів України, Відкритий Офіс НАБУ, Офіс Генерального прокурора, Міжнародний фонд “Відродження”, Українська фундація правової допомоги, Експертний центр з прав людини, Центр політико-правових реформ та Real Stories Production.
Захід відбуватиметься одночасно в очному (з обмеженою кількістю учасників) та онлайн-режимі, що дасть можливість онлайн-аудиторії ставити запитання і дискутувати.
Спеціально для заходу розроблено веб-додаток JustConf2020 (https://justconf.com.ua), через який можна брати участь у всіх активностях, опитуваннях, голосуваннях, переглядати презентації спікерів.
Програма конференції доступна за посиланням: https://justconf.com.ua.
Реєстрація на захід за посиланням, обов’язкова: https://bit.ly/34Pz4ft.
Участь у заході — безкоштовна, зареєстрованим учасникам буде надіслано персональне запрошення до участі в офлайн або онлайн форматі.