Необхідність захистити свої права та інтереси може виникнути у будь-який момент. Саме тому важливо мати базові знання і бажано, не лише засновані на теорії, а й такі, що ґрунтуються на практиці. Тож запрошуємо вас на зустріч із Софією Данилів, суддею Красноармійського міськрайонного суду Донецької області та Віктором Пальнюком, адвокатом, судовим коментатором проєкту «Суд людською мовою».
Під час безоплатного вебінару розглянемо такі питання:
- Які можливості досудового врегулювання спорів?
- Які свої права можна захистити у суді?
- Яких основних вимог має дотримуватись особа, яка подає позов (заяву) до суду?
- Як дорого коштує звернення до суду?
- Які справи розглядає місцевий суд?
- Який порядок звернення до суду?
- Як визначити підсудність та до якого суду слід звертатись?
- Які документи необхідно для того, щоб звернутися до суду?
- Як краще підготувати докази для захисту своїх прав у суді?
- Які я маю права у суді?
- Які я маю обов’язки у суді?
- Які стадії розгляду у суді отриманих позовів (заяв)?
- Що таке клопотання?
- Скільки часу суд розглядає справу?
- Коли рішення суду набирає законної сили?
Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та вебінару і отримати на них відповіді!
Безоплатний вебінар «Як захистити свої права у суді (і не тільки)? Практичні поради судді» відбудеться 12 жовтня о 13.00 . Орієнтовна тривалість — до 90 хв. До участі запрошуються усі бажаючі.
Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».
Реєструйтеся на вебінар до 11 жовтня за посиланням https://forms.gle/bAfVqdRGoCZz3XVo9. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!
Також запрошуємо вас переглянути 25 просвітницьких відеоролики. У них 10 суддів Верховного Суду, апеляційних та місцевих судів розповідають про судоустрій України, висвітлюють окремі питання кримінального, цивільного й адміністративного проваджень. Кожен відеоролик триває до 1 хв. Відео доступні на:
- YouTube-каналі «Суд людською мовою»: https://bit.ly/2FAkNJ7. У відео наявні субтитри українською мовою.
- Facebook-події «Доступно про суд: пояснюють судді»: https://www.facebook.com/events/255851452229627/
Автори ідеї та концепції серії відеороликів «Доступно про суд: пояснюють судді» — Назарій Боярський, Валерія Рибак.
Вебінар проводиться ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що імплементується ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Для довідки:
ГО «Вектор прав людини» ― правозахисна організація. Головна мета ― реалізація та захист основоположних прав та свобод людини. Основні напрямки роботи:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
Детальніше про ГО «Вектор прав людини» за посиланнями:
https://www.facebook.com/hrvector.org/
https://www.facebook.com/trialinsimplewords/
електронна адреса: [email protected]
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.