Як правильно вибудувати комунікацію, щоб запобігати конфліктам в громаді?

Саме в такій тематиці проходив семінар в Тростянецькій громаді Львівської області. Як інформувати жителів громади про стан місцевих справ та враховувати думку кожного жителя стосовно актуальних ...

20201001_105241
Як правильно вибудувати комунікацію, щоб запобігати конфліктам в громаді?

Саме в такій тематиці проходив семінар в Тростянецькій громаді Львівської області. Як інформувати жителів громади про стан місцевих справ та враховувати думку кожного жителя стосовно актуальних питань – обговорювали на заході. Відповіді на це шукали працівники закладів громади, активісти за модерації тренера Станіслава Клосовського — експерта Львівської освітньої фундації.

Під час семінару учасники оцінили дійсний стан комунікації в громаді. Зокрема, використовувані канали комунікації, їх ефективність та стан інформування в громаді. Звернули увагу на досвід та позитивний ефект підготовки та розповсюдження інформаційних вісників в громаді. Саме активну участь у їх підготовці та поширенні здійснювали працівники закладів громади та активісти.

20201001_105212

Крім цього, учасники проаналізували слабкі сторони комунікації та окреслили план дій щодо їх підсилення. Надалі він має лягти в основу діяльності закладів та загалом апарату сільської ради на найближчі роки. В ході навчання вони ознайомлювалися із новими методами подання інформації, доступності комунікації із жителями.

Це перший із семінарів, який присвячений цій тематиці і надалі він залучатиме також інших зацікавлених сторін зокрема, молодих активістів — учасників молодіжної ради, депутатів, старост.

«Культура в структурі будь якої громади і держави має виконувати провідні функції. Виховання, просвітництво та робота із мешканцями — це ключові напрямки діяльності. Саме на таку діяльність в громаді ми робимо акцент, адже вона має стати сполучником між адміністрацією громади та жителями. Завдяки цьому має  бути досягнуте взаєморозуміння діяльності влади і реальних потреб та позицій жителів, зніматись соціальне напруження», – зауважила Олександра Дзиндра, головний спеціаліст відділу соціально-гуманітарних питань Тростянецької сільської ради.

 

Проект «Запобігання та медіація конфліктів в громадах Львівщини в процесі впровадження реформ децентралізації» реалізовується Центром громадської адвокатури, Інститутом успішних стратегій розвитку за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Оголошено закордонний етап НК «Благодійна Україна»: «Благодійна Німеччина – Україні»

Громадяни – в центрі прийняття рішень: стартувала унікальна програма для ОМС про участь у врядуванні

Результати діяльності Робочих груп з безпеки та відновлення у Білозерській та Нововоронцовській громадах

Плани відновлення та розвитку громад готуються, однак не затверджуються, — попередні результати «REPAIR Ukraine»

Громадські організації та місцева влада: як побудувати ефективну співпрацю

НЕФКО запускає кілька нових проєктів з відновлення критичної інфраструктури та створення екологічного житла та освітніх закладів