Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Відбувся неймовірно цікавий і корисний захід, організований проектом DECIDE Decentralization for Improved Democratic Education у співпраці з Державною службою якості освіти України.Директор ...

Додано:
DOCCU

13
Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Відбувся неймовірно цікавий і корисний захід, організований проектом DECIDE Decentralization for Improved Democratic Education у співпраці з Державною службою якості освіти України.

Директор департаменту інституційного аудиту ДСЯО України Юрій Вергун на онлайн-зустрічі відповів на актуальні питання щодо забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації.

Яка роль ОМС як засновника у забезпеченні якості освіти?

Яка роль громади у забезпеченні якості освіти в школі?

Що є найголовнішим у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти з урахуванням карантинних обмежень?

Чи не було б доцільно частину ВСЗЯО перевести у комп’ютерну програму, яка опрацьовувала анкети, здійснювала кваліметрію і т.п.?

 Та ще багато-багато інших запитань!

А для тих, хто не мав можливості долучитися до зустрічі онлайн, відео запис вебінару:

Про Проєкт DECIDE

Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт DECIDE спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.

Проєкт DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ОТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ОТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.

Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ОТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.

Окрім того, Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.

Проєкт DECIDE буде реалізовуватися у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я