У Львові люди поважного віку стали мобільно грамотними

Протягом вересня-жовтня у м. Львові проходило навчання для людей поважного віку з мобільної грамотності.Основна мета навчання: підвищити обізнаність людей поважного віку щодо можливостей у мережі ...

Додано:
prawolviv2016

6
У Львові люди поважного віку стали мобільно грамотними

Протягом вересня-жовтня у м. Львові проходило навчання для людей поважного віку з мобільної грамотності.

Основна мета навчання: підвищити обізнаність людей поважного віку щодо можливостей у мережі Інтернет та соціальних мережах, опанувати навички роботи з цифровими технологіями та власними гаджетами, отримати практичні навички користування смартфонами, планшетами,  навчитися роботі з соціальними мережами, електронною поштою, вмінню користуватися Google картами, мобільними програмами, а також  використовувати, знаходити і фільтрувати інформацію.

 Навчальна програма складалася з 9 тем.

  1. Налаштування гаджета
  2. Фото та відео.
  3. Електронна пошта.
  4. Соціальні мережі.
  5. Мобільні програми.
  6. Пошук інформації у Google.
  7. WHATSAPP, VIBER.
  8. SKYPE.
  9. ZOOM .

 Усі слухачі отримали сертифікати про проходження навчання та поділилися своїми враження від навчальної програми.

Реалізація даного проекту дозволила людям поважного віку відчувати себе повноцінними членами суспільства, які мають змогу використовувати всі сучасні можливості та переваги, які надає нам цифрова техніка та мережа Інтернет. Дозволила покращити якість життя людей поважного віку, підвищити їх цифрову обізнаність та активізувати їх у суспільному житті, покращити навички роботи з цифровими технологіями та власними гаджетами. 

Навчання проводилося в рамках проекту «Мобільна» старість», що реалізується громадською організацією «Суспільство і право» за підтримки управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради в рамках програми “Зробимо Львів кращим”.

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет

Як «Попередити корупцію просто» — пояснюємо в експлейнерах на Суспільному