Замовляйте наліпки “Дотримуйся дистанції 2 м”. Прості речі рятують життя
“Дотримуйся дистанції 2 м” - сьогодні це слоган наших нових реалій, які диктує нам загроза COVID-19, адже карантинні заходи знову посилюються і важливо поважати особистий простір та право один одного ...
Додано:
modernformat
![124577088_378685836709604_5116745156072970190_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2020/11/124577088_378685836709604_5116745156072970190_n-1024x682.jpg)
В умовах, коли від COVID-19 не існує вакцини, сповільнити поширення вірусів допомагає соціальна дистанція!
Аби запобігти зараженню, фахівці рекомендують дистанціюватися: уникати людних місць, до мінімуму звести пересування населеними пунктами, при можливості працювати з дому, а у місцях скупчення людей тримати дистанцію у 2 метри.