Згуртувати громаду у сфері протидії булінгу

Основним інструментом воркшопу, що відбувся у міській центральній бібліотеці 20 листопада, стала настільна кооперативна стратегія "Світ Громад" - гра у жанрі соціального симулятора. Таким чином ...

Додано:
tviisvit

126167886_206443491000429_5420375997450077106_n
Згуртувати громаду у сфері протидії булінгу

Основним інструментом воркшопу, що відбувся у міській центральній бібліотеці 20 листопада, стала настільна кооперативна стратегія “Світ Громад” – гра у жанрі соціального симулятора. Таким чином організатори прагнули  згуртувати громаду у сфері протидії булінгу. Організувала навчання Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ” спільно з Бориспільською центральною міською  бібліотекою.

Це не перший захід ініціаторів у напрямку боротьби з шкільним цькуванням. Раніше у книгозбірні презентували річний проєкт, а у жовтні провели дводенний тренінг для лідерів шкільного самоврядування та працівників освіти.

Підтримує проєкт “Мистецтво перемагати булінг” Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.

Ігрофікацію для учасників обрали не випадково, адже, за словами керівника проєкту Олександра Чепура, ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Сценарієм освітньої гри став кейс “громада щасливих людей”, а учасники шукали дієві стратегії, які можуть допомогти знизити рівень поширення явища булінгу у молодіжному середовищі.

За словами директорки бібліотеки Жанни Кручиніної, ця гра вчить як працювати в команді, сприяє розвитку навичок спілкування.

Особливо актуальною проблема шкільного цькування є для малих міст, де булінг стає заміною змістовним розвагам і саморозвитку підлітків.126356313_1771595809656545_2741396615806111121_n

Тож, всі гравці висловили думку, що кожна людина є частиною громади та може ефективно впливати на її розвиток і подолання негативних явищ.  Досягти ж цілей у протидії булінгу можна  лише спільними зусиллями, а не поодинці.

Як відомо, Всесвітній день дитини відзначається  20 листопада як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Раніше учасники проєкту з трьох міст України Бориспіля, Ніжина та Пирятина вивчали явище булінгу, його причини та наслідки, знайомились із інтерактивною методикою форум – театру та розробляли власні проєкти, які планують реалізувати найближчим часом.

Воркшоп відбувся у межах проєкту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» реалізується за підтримки  Фонду сприяння демократії Посольства США в України. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я