ЦГП “Альменда”, Human Rights House Crimea і Освітній дім прав людини в Чернігові запрошують освітян взяти участь у вебінарі-презентації методичного посібника «Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників».
Під час вебінару буде презентований новий методичний посібник для проведення онлайн семінарів щодо посилення солідарності на національному рівні в сфері підтримки та захисту правозахисників та активістів.
Посібник розроблений для проведення занять в режимі онлайн і включає в себе прописаний алгоритм використання онлайн-інструментів для організації інтерактивного навчання.
Основою методологічного підходу пропонованих освітніх матеріалів є ціннісний вимір. Права людини – цінність, яка є основою миру та демократії, їх розуміння є основою для формування рівня усвідомлених домагань, щодо гарантій їх дотримання з боку держави. Саме в такій перспективі пропонується розглядати гарантії діяльності правозахисників.
Основою посібника є особисті історії правозахисників з Криму та Донецькою та Луганської областей, які вимушені були залишити свої домівки через свою активну діяльність.
Актуальними для освітянина, який планує проводити навчання є завдання:
– розвиток критичного мислення;
– вміння аналізувати свідчення як історичні джерела, матеріали юридичних та історичних документів, повідомлення ЗМІ;
– вміння аргументовано висловлювати власну позицію та формувати ставлення до тих чи інших історичних фактів, правових інститутів, явищ суспільного життя.
Учасники вебінару зможуть
– ознайомитись з вмістом посібника та запропонованим алгоритмом проведення занять
– поглибити свої знання щодо становища та ролі правозахисників в суспільстві та існуючих міжнародних стандартах захисту правозахисників
– задати питання авторам посібника щодо методичних особливостей роботи із запропонованим продуктом
Всі учасники вебінару отримають онлайн-версію посібника та весь необхідний інструментарій для проведення власних вебінарів по запропонованій темі.
Тренери: Олександр Войтенко, Андрій Кінаш
Для участі необхідно зареєструватись за посиланням
Дедлайн реєстрації:
на вебінар 14.12 – 13 грудня
на вебінар 17.12 – 16 грудня