Презентація проєкту СИЛА: Єднання через спільні дії молоді

Як підсилити та заохотити внутрішньо переміщену молодь до змін у своїх громадах — про це  і не тільки говорили на презентації нового проєкту СИЛА Єднання через спільні дії молоді. СИЛА — це дворічна ...

постінг
Презентація проєкту СИЛА: Єднання через спільні дії молоді

Як підсилити та заохотити внутрішньо переміщену молодь до змін у своїх громадах — про це  і не тільки говорили на презентації нового проєкту СИЛА Єднання через спільні дії молоді. 

СИЛА — це дворічна програма, ціль якої створити належні умови для молоді з метою швидшої інтеграції внутрішньо переміщених осіб, сприяти якісному розробленню місцевих та національного планів інтеграції ВПО, згуртованості громад.  

Проєкт буде імплементувати IREX, міжнародна некомерційна організація, у співпраці з благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» (БФ «CCC») за підтримки Державного департаменту США.  

Спікерами презентації стали Крісті Енн Гофланд, директорка програм IREX в Україні, та Дермот Гамільтон, директор благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», Ірина Бєляєва, керівник департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Тетяна Дементьєва, керівниця програми СИЛА/IREX, та Ольга Іванова, операційна директорка благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез». Ба більше, учасників події привітав виконуючий обов’язки заступника Голови Місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон.

CYLA_p

Також, були окреслені завдання, що стоять перед командою проєкту, зокрема: 

  • Налагодження партнерських містків співпраці, де внутрішньо переміщена молодь та приймаючі громади дедалі частіше розглядали один одного як партнерів.
  • Включення молоді ВПО до необхідних для її інтеграції ресурсів.
  • Розбудова планів дій з інтеграції, які ухвалюватимуться на виконання нової національної Стратегії інтеграції ВПО та впроваджувалися за участю внутрішньо переміщеної молоді.

“Ми маємо на меті налагоджувати міжсуспільні діалоги, завдяки людиноорієнтовному дизайну. Плануємо кинути виклик проблемам, які сконцентровані саме у громадах. Наш проєкт буде помітно не лише на локальному,  а й регіональному та національному рівнях”, — зазначила Тетяна Дементьєва, керівниця програми СИЛА/IREX.

“У наших організацій дійсно багато досвіду, зокрема, в ефективній співпраці з урядами та досягнення сталих змін. Ми знаємо що у молоді є сила, ідеї та можливості,  але щоб втілити  ці зміни, потрібно трохи магії — впровадження необхідних рекомендації, зміни до національних стратегій чи регіональних політик. Наша команда планує заохочувати всіх навчитися успіхам й досвіду, через навчальні онлайн-заходи. Адже саме молодь має стати агентами змін на місцях”, — підкреслила під час презентації Ольга Іванова, операційна директорка благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Учасники події спільно обговорили виклики, з якими стикаються внутрішньо переміщена молодь та приймаючі громади в Україні сьогодні, поділилися своїми ідеями та досвідом для проєкту СИЛА.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи