Едуард Кляйн: «Ukraine-Analysen» здійснює цінний академічний аналіз України для німецької громадськості

Українсько-німецький проєкт German Ukrainian Researchers Network провели інтерв’ю з редактором німецького журналу "Ukraine-Analysen", Едуардом Кляйном. Ukraine-Analysen пропонує унікальний аналіз ...

Додано:
Think Twice UA

118627067_204573991001137_7178283533282503012_o
Едуард Кляйн: «Ukraine-Analysen» здійснює цінний академічний аналіз України для німецької громадськості

Українсько-німецький проєкт German Ukrainian Researchers Network провели інтерв’ю з редактором німецького журналу “Ukraine-Analysen”, Едуардом Кляйном. Ukraine-Analysen пропонує унікальний аналіз подій в Україні.

Ми раді представити нашу першу розмову з нової серії інтерв’ю #GurnTalks. За допомогою #GurnTalks ми хочемо надати платформу для німецьких та українських дослідників та обговорити з ними питання німецько-українських відносин, аналітичних центрів та політики.

Цього разу ми провели інтерв’ю з редактором журналу “Ukraine-Analysen”, Research Centre for East European Studies, Едуардом Кляйном. Ukraine-Analysen пропонує унікальний аналіз подій в Україні. Ми обговорили з Едуардом, як було створено Ukraine-Analysen, які були основні цілі та як організована їхня робота зсередини. Ми також попросили Едуарда поділитися з нами своїми думками щодо роботи дослідників у Німеччині та Україні, різниці між двома країнами з точки зору роботи аналітичних центрів, і як бути дослідником у світі популізму та швидкочитання.

Інтерв’ю можна знайти за посиланням українською та англійською.

Фото: Harald Rehling, University of Bremen.
 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку