Нові формати освіти в Мелітопольському районі

Один з критеріїв успіху навчального заходу це те, що отримані знання не забуваються, а використовуються учасниками заходів. Наприклад, члени громадської організації «Центр кластерного розвитку ...

новость про едьюкеймент
Нові формати освіти в Мелітопольському районі

Один з критеріїв успіху навчального заходу це те, що отримані знання не забуваються, а використовуються учасниками заходів. Наприклад, члени громадської організації «Центр кластерного розвитку паліативної та реабілітаційної допомоги «Ми», дізнавшись у серпні 2020 р. про можливості організації навчання та підвищення потенціалу громади Мелітопольського району (Запорізька обл.), розробили проєктну заявку щодо розвитку системи освіти, зокрема, цифрової.

Проєктом передбачається удосконалення освіти студентів вищих навчальних закладів Мелітопольського району у сферах цифровізації, інновацій, лідерства, підприємництва та громадянської освіти у контекстах соціальної роботи, психології, сфери охорони здоров’я, реабілітаційної та паліативної допомоги. Також іншим компонентом проекту є розвиток активної співпраці між навчальними закладами, місцевою владою, бізнесом і неурядовими організаціями.

Основні очікувані результати – покращення соціальних послуг на місцевому рівні, підтримка регіонального розвитку та налагодження міжнародних, міждисциплінарних зв’язків. Подібні проєкти надзвичайно актуальні, адже саме осучаснення, цифровізація української освіти є одним зі стрижневих напрямів її реформування. Одним із важливих аспектів проекту є «едьютейнмент». Тобто «навчання розвагою», або донесення певної важливої ідеї, наприклад, освітньої, більш легким шляхом. При цьому використовуються діалоги, гумор, імпровізація тощо.

Це – один із ефектів заходу, який проводив провайдер Олександр Вольф у рамках ваучеру від ІСАР «Єднання», який було надано у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Початок реалізації проекту планується на першу половину 2021 р.

Світлана Старигіна, ГО “Ми”


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

НЕФКО продовжує сприяти відбудові українських муніципалітетів і запускає кілька нових проєктів з відновлення критичної інфраструктури та створення екологічного житла та освітніх закладів

Серця в одному ритмі: як ретрит перетворився на простір підтримки

Випробування війною: як лікарні України борються за життя на третій рік повномасштабного вторгнення

Люботинська лікарня: як тримати оборону під обстрілами та в хаосі війни

Гільзи, перетворені на мистецтво: в Україні проходить акція "Ланцюжок Незламності"

Мова любові: у Києві з’явиться соціальний навчальний простір для дітей з аутизмом