Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Добре знаєтесь на діяльності організацій громадянського суспільства у своєму місті/регіоні? Можете вказати на проблеми і прориви, що мали ОГС у 2020 році?Тоді запрошуємо Вас взяти участь у нашому ...

Додано:
Valery Skvortsova

hand drawing checkbox, business  concept
Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Добре знаєтесь на діяльності організацій громадянського суспільства у своєму місті/регіоні? Можете вказати на проблеми і прориви, що мали ОГС у 2020 році?

Тоді запрошуємо Вас взяти участь у нашому опитуванні!

Для збору даних щодо тенденцій розвитку ОГС у різних регіонах України, Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) проводить опитування в рамках проєкту “Індекс сталості організацій громадянського суспільства”. Опитування включає у себе оцінку змін сталості організацій громадянського суспільства за сімома показниками: правове середовище, організаційна спроможність, фінансова стійкість, адвокація, надання послуг, секторальна інфраструктура та публічний імідж.

Пройти опитування можна за посиланням. 

Всі відповіді залишаться конфіденційними за бажанням учасника опитування.

Індекс сталості організацій громадянського суспільства (CSOSI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується організацією FHI360 у партнерстві з Міжнародним центром з некомерційного права (ICNL), оцінює сталість організацій громадянського суспільства у 74 країнах світу за сімома вимірами сталого розвитку: правове середовище, організаційна спроможність, фінансова стійкість, адвокація, надання послуг, секторальна інфраструктура та публічний імідж. УНЦПД є виконавцем проєкту в Україні.

Інформація про Організацію:

Український незалежний центр політичних досліджень – неурядовий позапартійний неприбутковий аналітичний центр, місія якого – сприяння незворотності демократичних перетворень. Основні сфери діяльності: розвиток громадянського суспільства, утвердження права доступу громадян до управління державою та на місцевому рівні; безпечне середовище та національна єдність; підтримка політичної конкуренції, демократична організація системи влади, протидія дискримінації, європейська інтеграція.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я