Конкурс «Комфортне довкілля: мініпроєкт з облаштування громадського простору»
ЗАВЕРШЕНО
Кафедра українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує старшокласниць і старшокласників українських загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у конкурсі мініпроєктів “Комфортне довкілля” з облаштування громадського простору у вашому районі.
Учасниками конкурсу можуть стати учениці та учні 10 і 11 класів українських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій з будь-якого населеного пункту України, оскільки реалізація проєкту з комфортного облаштування громадського простору цілком можлива як у великому місті, так і в маленькому селі.
Переможці отримають дипломи і цінні призи, усі учасники – сертифікати і памʼятні подарунки. Учителям, які допомогли конкурсантам підготувати мініпроєкт, буде надано сертифікат встановленого зразка, який засвідчить наукове керівництво роботою переможця або учасника конкурсу.
Зауважте, що участь у конкурсі може стати корисною в багатьох аспектах:
- набуття досвіду підготовки мініпроєкту;
- налагодження співпраці в межах місцевої громади;
- створення основи мініпроєкту з облаштування місцевого громадського простору, який може бути втілений у життя;
- отримання консультацій і допомоги фахівців щодо вдосконалення та реалізації мініпроєкту.
Проєкти переможців конкурсу та інших учасників за вибором журі будуть підтримані експертами з метою їхнього вдосконалення та реалізації.
УМОВИ КОНКУРСУ
КОМФОРТНЕ ДОВКІЛЛЯ:
мініпроєкт з облаштування громадського простору в моєму районі
Конкурсною роботою є:
- Презентація мініпроєкту (у форматі PowerPoint, технічні параметри див. нижче).
- Коротка (до 300 слів) анотація до презентації, яка має містити інформацію про конкурсанта (прізвище, імʼя, школа, клас), про наукового керівника, назву мініпроєкту, місце пропонованої реалізації мініпроєкту і його загальний опис).
Презентація й анотація мають повністю представити (описати) та візуалізувати мініпроєкт, довести його важливість і потребу в реалізації, показати наявні для його втілення ресурси та вказати на ті ресурси, яких бракує, представити дорожню карту поетапної реалізації мініпроєкту.
Рекомендації щодо складників
презентації та опису мініпроєкту
- Обґрунтування потреби в пропонованому мініпроєкті (потреба, яку задовольнить реалізований мініпроєкт, цільова аудиторія, усвідомлення цільовою аудиторією потреби у мініпроєкті тощо).
- Ресурси, наявні для реалізації мініпроєкту (простір (незабудоване місце, придатна для переоблаштування споруда тощо), ініціативна група (знання, вміння, час учасників ініціативної групи, який вони можуть приділити реалізації проєкту) тощо).
- Ресурси, яких бракує для реалізації мініпроєкту (дозволи органів влади (якого саме рівня органи влади компетентні надати відповідні дозволи), фахівці (залучення яких фахівців потрібне для реалізації мініпроєкту), кошти (вказати орієнтовну суму й укласти приблизний кошторис) тощо).
- Дорожня карта реалізації мініпроєкту (орієнтовний порядок та послідовність дій, визначення етапів реалізації мініпроєкту й часу, який відводиться на кожен з етапів тощо).
- Супровідні матеріали, які дозволяють візуалізувати мініпроєкт після його реалізації (фотографії, відеоролики, плани, схеми, малюнки, макети, компʼютерні 3D моделі тощо).
Технічні параметри презентації
- 12-15 слайдів.
- Не менше 7-8 зображень, які стосуються мініпроєкту (див. опис супровідних матеріалів).
- Чіткий структурований текст у вигляді тез.
За можливий приклад пропонуємо взяти презентацію програми «Урбаністичні студії».
Терміни подання робіт й оголошення результатів
Старт конкурсу – 10 лютого 2021 р.
Термін подання конкурсних робіт – до 30 квітня 2021 р.
Оголошення результатів конкурсу – 17 травня 2021 р.
Конкурсні роботи слід надсилати на електронну адресу кафедри українознавства філософського факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, зазначивши у полі “тема”: “КОНКУРС”.
e-mail: [email protected]
телефон для уточнень: 097-455-91-33 (Домановський Андрій Миколайович)