Мистецький воркшоп у Бердянську провела ГО “Час Є”

Чи є місце у Бердянську для сучасного мистецтва? Таким питанням задалися студенти і молодь, які прийшли на воркшоп «Віршування містом», організований на цих вихідних командою «Культурні урбаністи» в ...

Додано:
chas_ye

Учасники творчого воркшопу у Бердянську
Мистецький воркшоп у Бердянську провела ГО “Час Є”

Чи є місце у Бердянську для сучасного мистецтва? Таким питанням задалися студенти і молодь, які прийшли на воркшоп «Віршування містом», організований на цих вихідних командою «Культурні урбаністи» в Антикафе «Час Є». 

Воркшоп — формат освітнього заходу, на якому передбачена не тільки теоретична частина, але й практичне використання здобутих знань та навичок.

Думку про те, що поезія вже знаходиться у нашому житті і в нашому місті, тренеру Олексію Мінько вдалося донести учасникам воркшопу з легкістю.

Говорили про різні методи сучасного мистецтва, про те, яка буває поезія, як можна створити поезію просто прогулюючись містом, наскільки Бердянськ поетичне місто і яким може бути мистецтво у Бердянську. Наприкінці воркшопу учасники презентували свої роботи з сучасного мистецтва про натхнення, життя у Бердянську та настрій нашого міста. Важливий нюанс — формати у учасників вийшли не тільки текстові, а й фото чи відеоарт. 

«Якщо деякі люди не розуміють мистецтво, це не означає, що я не повинна створювати. Це важливо було для мене», — поділилася своїми думками одна з учасниць, студентка БДПУ, Аліна Чебенєєва, і додала: Воркшоп дав запас для натхнення, щоб творити. Він показав, що мистецтво є завжди і всюди, що ти його створюєш кожен день, навіть ненавмисно. Місто говорить з нами. Ти можеш поєднувати різні звуки, відео, фотографії і створювати таким чином твори мистецтва»

Та яке ж воно мистецтво у Бердянську? І що воно має показати людям? Кожен на це питання відповість особисто для себе. 

«Коли я їхав на воркшоп в автобусі, спало на думку, що мистецтво є у всьому. І коли ми на занятті переглянули фотографії, відео, виступи — я побачив наочне підтвердження цієї думки. Мистецтво важливо, тому що людина виражає себе через мистецтво і таким чином може наставляти інших душ, які відчувають взаємозв’язок» — каже учасник воркшопу 17-річний Вадим Мінаков.  

Тож, творити мистецтво може будь-хто, будь-де і будь-коли. Життя кожної людини — це вже витвір мистецтва. Не знаєте, чим зайнятись на вихідних — творіть мистецтво. 

Воркшоп відбувався завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy).

Воркшоп – один із заходів проєкту Культурні урбаністи. Цей проєкт команда Антикафе Час Є створила, щоб об’єднати бердянців, які цікавляться культурою та розвитком міста

.Творчий воркшоп в Антикафе Час Є

Творчий воркшоп в Антикафе Час Є Учасники творчого воркшопу у Бердянську

Учасники творчого воркшопу у Бердянську

Творчий воркшоп в Антикафе Час Є


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я