Програма СИЛА запустила Advocacy Youth Academy

19 березня 2021 року, 50 молодих лідерів і лідерок розпочали навчання в Advocacy Youth Academy, що була створена Благодійним фондом Stabilization Support Services у партнерстві з IREX в Україні, в ...

А_Я
Програма СИЛА запустила Advocacy Youth Academy

19 березня 2021 року, 50 молодих лідерів і лідерок розпочали навчання в Advocacy Youth Academy, що була створена Благодійним фондом Stabilization Support Services у партнерстві з IREX в Україні, в рамках проєкту СИЛА (Єднання через спільні дії молоді). Лідери й лідерки із Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької та Харківської областей навчатимуться розробляти та реформувати політику інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у своїх громадах та сприяти соціальній згуртованості на місцевому рівні.

За даними дослідження Міжнародної організації з міграції (МОМ), на кінець 2018 року лише 50% внутрішньо переміщених осіб та мігрантів в Україні вважають себе повністю інтегрованими. А отже, майже половина переселенців має ускладнений доступ до житла та ринку праці, а також не залучена до прийняття рішень у місцевих громадах.

Протягом 10 днів навчання в Академії учасники та учасниці будуть всебічно досліджувати проблему внутрішнього переміщення та вивчати інструменти просування змін. Навчання відбуватиметься у «змішаному форматі» — як онлайн, так і офлайн — у регіонах.

«Я вірю, що протягом наступних двох років ми будемо бачити багато креативних та корисних проєктів, реалізованих тими, хто зараз розпочинає навчання в нашій Академії. Йдеться, передусім, про пошук рішень для інтеграції внутрішньо переміщених осіб, про посилення соціальної згуртованості громад, про створення можливостей для активних переселенців в п’яти областях на сході України. Академія — це хороший шанс для тих, хто має ідеї соціальних ініціатив та законодавчих змін, але ще не має достатнього досвіду та потребує підтримки для їх реалізації”, — заявила Ольга Іванова, проєктна менеджерка програми СИЛА, Благодійний фонд Stabilization Support Services.

Програма включає теоретичний блок від експертів та роботу в групах із досвідченими фахівцями і фахівчинями над розробкою стратегій змін. Навчальну програму викладатимуть міжнародні та українські експерти та експертки з таких престижних установ як Гетеборзький університет (Швеція), NRC Йорданія, Український католицький університет, громадська організація “Егіда Центр”, Американська торговельна палата в Україні та Українська Пакувально-Екологічна Коаліція. 

Випускники та випускниці Академії отримають сертифікати, рекомендаційні листи та зможуть долучитися до Координаційних рад ВПО у своїх регіонах для реалізації власних адвокаційних планів. 

“Тільки усвідомивши власні перспективи особистісного зростання та володіючи усіма необхідними навичками адвокації своїх прав, молодь зможе брати активну участь у зміні своїх громад та формуванні нового стійкого, інклюзивного та незламного покоління українців. Ми віримо, що молодь, ВПО та особи, які не є ВПО, можуть сприяти позитивним змінам та більшій інклюзивності як зараз, так і в постконфліктній Україні, а участь в Advocacy Youth Academy надасть молоді всі необхідні навички для здійснення таких змін”, — відзначила Тетяна Дементьєва, проєктна менеджерка програми СИЛА, IREX в Україні.

Довідкова інформація

Ця подія стала можливою завдяки підтримці Державного департаменту США та IREX. Вміст є “виключною відповідальністю Благодійного Фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” і не обов’язково відображає погляди IREX або Державного департаменту США.


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

Фонд «Український Дім» у Варшаві вручив нагороди молодим талантам на честь свого 15-річчя

Проєктна діяльність, міжнародні партнерства та поточна робота: відбулася зустріч голів громад Кропивницького району

Голови громад Донеччини вивчають інструменти залучення додаткових ресурсів

Стратегії як інструменти сталого розвитку громад Кіровоградщини

Академія української преси розкриває секрети взаємодії зі штучним інтелектом

Дві українські команди увійшли до десятки фіналістів Foodathon 2024