Міждисциплінарна програма DOCU/СИНТЕЗ: виставки та записи дискусій з митцями
Сумуєте за виставками та дискусіями з митцями? Є рішення! Вмикайте записи стрімів, що пройшли в межах міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ. Час буття суб’єкта в кадріКандидатка філологічних наук, ...
Додано:
Громадський Простір
Сумуєте за виставками та дискусіями з митцями? Є рішення! Вмикайте записи стрімів, що пройшли в межах міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ.
Час буття суб’єкта в кадрі
Кандидатка філологічних наук, головна редакторка онлайн-журналу «Коридор» Віра Балдинюк поговорила з фотографом Олександом Чекменьовим, чому ментальні захворювання тісно пов’язані з іншуванням у культурі та мистецтві?
Genius loci («геній місця»), або Експедиція за «справжнім» мистецтвом
Мистецтвознавчиня, учасниця мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ Євгенія Моляр та артдиректор Docudays UA і режисер Роман Бондаруч говорять про анімацію Анатолія Сурми, який став запрошеним художником цьогорічного фестивалю. Зокрема, експерти поговорять, чи існує історично та культурно чутливий спосіб роботи з експериментами непрофесійних художників.
Серце, мозок та інші пристрої. Як пов’язане науково-популярне кіно, кібернетика та цифрові медії?
Слухайте розмову кураторки Docudays UA Олександри Набієвої, учасників артгрупи SVITER та мистецтвознавчині Тетяни Кочубинської про те, як взаємодіють мистецтво, наука та технології. Шукайте відповіді на запитання: що таке медійні засоби виразності сучасного мистецтва й чому кіно — це також медіа?
Дивимося виставку фотографій Олександра Чекменьова «Ласкаво просимо, вхід заборонено» і проєкт медіахудожників Photinus Studio, артгрупи SVITER та Івана Світличного «Добре проторені зв’язки». Усе це, та навіть більше — на DOCUSPACE.
Стежте за оновленнями на сайті й інстаграмі.
Джерело: Docudays UA.