«Сила живих історій: робота з відеосвідченнями у змішаному навчанні»
«Сейчас я сам себе не верю. Вот видишь кино, читаешь книги, думаешь, как будто это что-то постороннее, как будто это меня не коснулось». Михайло Фельберг, у 14 років був ув’язнений у гетто
Анна Ленчовська розповідатиме про метод сторітелінгу на уроці та познайомить з освітніми можливостями платформи Iwitness.
Коли: 28 квітня, 18:00
Для кого: педагогів, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу, тренерок(ів) з прав людини та громадянської освіти. Також може бути корисний батькам підлітків. Учасники отримають електронний сертифікат згідно вимог МОН.
Зміст: Використовувати відеосвідчення з освітньою метою можна у багатьох предметах. Вони допомагають розвивати критичне мислення, емоційний інтелект та інші навички 21 сторіччя: розуміння, відтворення та інтерпретація змісту, аналіз і синтез, медіаграмотність, навички усної та письмової аргументації, навички дослідження. Робота з відеосвідченнями людей, які пережили геноцид, формує розуміння цінності прав людини, необхідності протистояти ксенофобії та дискримінації у сучасному світі, розвитку толерантності та демократичного співжиття.
Реєстрація: тут.
Тренерка: Анна Ленчовська – психологиня, директорка Освітнього центру «Простір толерантності». У 2005 – 2019 роках була координаторкою фонду Шоа університету Південної Каліфорнії в Україні, зокрема освітніх проєктів «Назустріч пам’яті», «Голодомор – людський вимір трагедії», «Біль пам’яті», «Де починаються права людини: уроки історії та сучасні підходи», уроки українською на платфомі Iwitness, історичні мультимедійні прогулянки Iwalk.
Важливо! За 8 годин до вебінару ви отримаєте на вказаний емейл листа з посиланням на вебінарну кімнату. Перевірте папку «Спам», бо іноді навіть важливі листи потрапляють до неї.
Програму «Молодь розмірковує про Голокост та Другу Світову війну» ми проводимо у партнерстві з Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки EVZ Foundation.