Триває навчання в межах проєкту “Туризм, спадщина, творчість”

В рамках компоненту розбудови спроможності проекту «ТУРИЗМ, СПАДЩИНА, ТВОРЧІСТЬ» (#THC) відбудуться дві серії тренінгів з креативного туризму, культурних продуктів для туризму та підприємництва.Буде ...

Додано:
frgn

pexels-fauxels-3184465
Триває навчання в межах проєкту “Туризм, спадщина, творчість”

В рамках компоненту розбудови спроможності проекту «ТУРИЗМ, СПАДЩИНА, ТВОРЧІСТЬ» (#THC) відбудуться дві серії тренінгів з креативного туризму, культурних продуктів для туризму та підприємництва.

Буде зроблено черговий важливий крок до формування Україно- Грузино- Болгарського кластеру #THC з розвитку туризму на основі нематеріальної культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Добруджі.

Перший раунд відбудеться у травні 2021 року, тоді як другий відбудеться у червні-серпні 2021 року.

Можливо, через місцеві правила боротьби з поширенням COVID-19, перший раунд тренінгів відбуватиметься у комбінованому форматі онлайн та оф- лайн.

Конкурсною комісією з 82 мотиваційних анкет відібрані 43 фіналістів та 14 резервних учасників навчань з місцевих громад Миколаївщини.

Це приватні осіби / організації, які беруть участь у місцевому творчому туризмі, а також підприємці / стартапери. Більшість з них мають досвід традиційних ремесел та візуальних мистецтв, традиційної гастрономії та кулінарних практик, мистецтв, організації традицій виготовлення місцевих продуктів, музики та виконавських ритуалів та святкових заходів тощо.

Маємо надію, що за ресурсною підтрикою команди проекту випускники напрацюють / впровадять туристичні продукти, використовуючи згадані та інші нематеріальні культурні ресурси місцевих громад.

Нагадуємо що 17 березня на прес – клубі #ТHC команда експертів проекту презентувала навчальну програму «Школи креативного туризму» та три сфери міжнародного кластеру креативного туризму, що були сформовані за результатами інвентаризації нематеріальної культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини – ідей та креативних практик місцевих краєзнавців, культурних діячів та підприємців.

#THC – це спільна діяльність Грузинського центру мистецтв і культури (GACC), Європейського інституту культурного туризму EUREKA NPO та Фонду розвитку міста Миколаєва (FDN).

Він спрямований на те, щоб пов’язати сектори туризму та спадщини для їх взаємної вигоди.

Загалом, метою є розвиток бізнесу в цих секторах шляхом розвитку креативного туризму та культурних продуктів на основі місцевих надбань.

THC здійснюється за підтримки Програми басейну Чорноморського басейну ENI CBC 2014-2020 та фінансується Європейським Союзом.

Наразі партнерами ФРММ з реалізації цілей проєкту є сім територіальних громад. А саме: дві міські; одна селищна та чотири сільських громади. Укладено відповідні меморандуми про співпрацю з головами Миколаївської і Вознесенської міських, Березанської селищної та Галицинівської, Радсадівської, Мішково-Погрелівської, Константинівської сільських рад.

Процес налагодження партнерства з органами місцевого самоврядування та місцевими адміністраціями Миколаївщини триває.

Запрошуємо зацікавлених осіб органів публічної влади регіону до партнерства!

Інформація про тренінги та інші сервіси проекту будуть опубліковані на веб-сторінках партнерів та у Facebook та на офіційній сторінці проекту у Facebook.

Запрошуємо зацікавлених осіб органів публічної влади регіону до партнерства!

Контактна інформація:

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Адреса: 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 15, оф. 3

Телефон: (0512) 47-34-79

38 (0512) 47-38-79, Viber 050 547 81 35.

Email: [email protected]

http://frgn.mk.ua/?p=12076

https://www.facebook.com/fondrazvitia#!/fondrazvitia?sk=wall

«Туризм, спадщина і творчість» ( #ТHC) https://www.facebook.com/groups/564684587824392


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку