ГО «Вектор прав людини» запрошує на вебінар «Правозахисники: міфи і факти» («Human Rights Defenders: Myths and Facts»), що відбудеться 8 травня, об 11:00.
Мова заходу – англійська.
Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – англійська.
До участі запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ині, ЗМІ, студенти/ки та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.
Спікерка вебінару – Олександра Делеменчук, правозахисниця, тренерка з адвокації, експертка з безпеки, програмна радниця Центру участі та Розвитку (Грузія), засновниця Tbilisi Shelter City (Грузія), входить до правління ГО “Вектор прав людини” (Україна).
«Хто вставив чіп у вашу бабусю?
Хто хоче знищити традиційні цінності вашого суспільства?
Хто хоче, щоб усіх наших дітей усиновлювали геї?
Хто керує світом за допомогою Сороса?
Я розповім вам факти та історії, щоб заперечити пропагандистські міфи про правозахисників.
Це просто люди, які борються за кращий світ і допомагають іншим представникам(-цям) суспільства досягти його.
Зустріньте мене, і я розповім вам їхні історії. Історії, які варто поставити в голлівудських фільмах, історії, які варто почути вам і вашим друзям. Історії, які змусять вас повірити, що можливий інший світ.» – так описує наш вебінар Олександра.
Зареєструватись для участі у вебінарі можна до 7 травня за посиланням: https://forms.gle/dgPgHqsHKRqrAr1b9 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
Fb-подія https://fb.me/e/1nt3Jd5Vh
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.