Поглиблений онлайн-тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?»
ЗАВЕРШЕНО
У чому особливості гібридної війни проти України? Як нами маніпулюють за допомогою Facebook, Google та YouTube? Якими є маніпуляції стосовно євроатлантичного вектору України? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час поглибленого онлайн-тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна».
Коли: 8 — 11 червня (10:00 — 13:00).
Де: Zoom.
Онлайн-тренінги будуть присвячені методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду українських експертів.
Тренер(к)и:
- Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем»;
- Роберт ван дер Ноордаа, нідерландський журналіст, співзасновник дослідницької компанії Trollrensics;
- Любов Цибульська, керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформполітики України;
- Ніно Ріжамадзе, керівниця Програми моніторингу соціальних мереж, International Society for Fair Elections and Democracy та інші.
Дедлайн: заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до понеділка, 7 червня 2021 р. (до 16:00).
Участь у тренінгу безкоштовна. Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок.
Цей тренінг — поглиблений, тобто, спрямований на тих, хто вже має досвід участі в проєктах, направлених на протидію пропаганді та дезінформації. Участь у попередніх базових тренінгах «Антибот» — бажана. Прослухати попередні тренінги можна тут.
Пріоритет надаватимемо:
- представникам громадського сектору;
- журналістам;
- викладачам факультетів журналістики;
- державним службовцям;
- заявникам, які мають певний досвід роботи з темою аналізу та викриття інформаційних маніпуляцій чи планують працювати з цією темою в майбутньому.
За докладною інформацією звертайтеся до Ганни Дьомочки, [email protected], 099 067 73 75.
Захід реалізується в межах проєкту «Обмін українським досвідом у формуванні стійкості до гібридної війни: навчальний проєкт з інформаційної безпеки для регіональних журналістів», що фінансується Платформою Україна-НАТО з протидії гібридній війні, який втілює ГО «Інтерньюз-Україна». Подія також відбувається під егідою ініціативи ГО «Інтерньюз-Україна» UkraineWorld.