Люди є головною рушійною силою розвитку міст. У містах та регіонах України, Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі проблеми місцевого розвитку можуть бути різними, але саме активні мешкан_ки роблять міста більш відкритими та справедливими.
Нетворкінг збере разом представни_ць громадянського суспільства, органів влади, культурної сфери та академії з України, Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі для обговорення й обміну досвідом щодо низки тематичних питань.
- Чого (не) можуть досягнути громадські ініціативи?
- Якими можуть бути переваги міжсекторальної співпраці?
- Як розглядати місцеві виклики з транснаціональної перспективи?
- Хто (не) є частиною місцевих спільнот: включення, виключення, атомізація?
- Як зробити локальну культурну інфраструктуру інклюзивною й доступною для різних груп людей, особливо найбільш вразливих?
- Чому й як ми маємо турбуватися про кліматичну справедливість у наших містах?
Чогось не вистачає? У реєстраційній формі ви можете запропонувати власні запитання для обговорення під час події.
Подія є частиною серії публічних заходів, що присвячені місцевому розвитку й організовані аналітичним центром Cedos у співпраці з Європейським університетом Віадріна у Франкфурті-на-Одері.
Захід відбудеться в онлайн-форматі. Робоча мова заходу — англійська.
Ви зможете обговорити ці питання у групах, обмінятися досвідом, ідеями та думками, познайомитися з іншими учасни_цями події.
Щоби взяти участь, зареєструйтесь за цим посиланням: bit.ly/networking_city. Кінцевий термін реєстрації: 16 червня, 18:00. Ми надішлемо посилання на подію усім зареєстрованим напередодні.
- Гандзя Мигаль – тренерка та фасилітаторка тренерської групи «Інша освіта» та міжнародної тренерської мережі Theodor-Heuss-Kolleg. Співзасновниця та членкиня ГО «Інша освіта» та освітнього простору в Карпатах «Хата-Майстерня».
- Олена Ангелова – фасилітаторка тренерської групи «Інша освіта», тренерка міжнародної мережі Theodor-Heuss-Kolleg, модераторка конференцій, дизайнерка розвиваючих програм, кліматична активістка.
- Ната Єроменко – фасилітаторка з Берліну, менеджерка культури та блогерка. З 2016 року Ната працювала тренеркою та фасилітаторкою в українській ГО «Інша освіта» у галузі публічної історії, критичного мислення, особистої стійкості та розбудови спільнот.
Захід є частиною проєкту «Ukraine Calling. Cross-Sectoral Capacity Building», який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.