На Сумщині стартує проєкт підтримки стартапів під егідою ООН

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


210492783_6423611557664683_1192889719586555895_n
На Сумщині стартує проєкт підтримки стартапів під егідою ООН
UNIDO GCIP регіональний акселератор створено в Сумському державному університеті на базі стартап-центру «New Generation» (https://startup.sumdu.edu.ua/). Акселератор надасть можливість отримати необхідні знання та навички підприємцям-початківцям.
 
Заявки щодо участі у першому конкурсі приймаються до 08.08.2021 року. Форма реєстрації: https://cutt.ly/UNIDO-GSIP-Sumy 
UNIDO GCIP (The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine) – це проєкт Організації Об’єднаних Націй, головні цілі регіонального акселератора є економічний розвиток регіонів, створення інноваційної екосистеми, створення можливостей молоді для реалізації підприємницьких ідей, підвищити обізнаність мешканців регіонів у сфері чистих технологій.
UNIDO GCIP регіональний акселератор створено в Сумському державному університеті на базі стартап-центру «New Generation» (https://startup.sumdu.edu.ua/). Акселератор надасть можливість отримати необхідні знання та навички підприємцям-початківцям для розвитку їх ідей, допоможе з просуванням проєктів та їх комерціалізацією, а також на власній технічній базі сприятиме створенню прототипів та виставкових зразків.
У 2021 році заплановано дві навчальні та акселераційні сесії (липень -вересень та жовтень-грудень). На першому етапі суддівська колегія обирає кращі проекти згідно поданих заявок. Наступний етап – навчання, котре проводять професійні тренери з командами учасниками де опрацьовують 20 бізнес елементів Глобальної інноваційної програми чистих технологій. На етапі навчання та далі на етапі акселерації команди консультують ментори – підприємці з досвідом із загальних питань та фахівці з конкретних тем.
Проєкт UNIDO GCIP Ukraine (https://gcipukraine.com/) успішно працює в Україні вже декілька років та має потужну базу тренерів та менторів, відтепер ці фахівці зможуть допомогти підприємцям з сумського регіону. Команди які вже успішно пройшли програму навчання та акселерації отримали фінансову допомогу у розмірі 10-15 тис дол. та були представлені на інвестиційних форумах у Австрії.
До участі у конкурсі стартап-проектів запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи – винахідники.
Подані стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища). Перевага також надається проєктам, що відповідають Цілям сталого розвитку ООН (https://ukraine.un.org/uk/sdgs).
Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проекти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.
 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на вибір лікувального закладу

Тендер на закупівлю сертифікатів

Конкурс на тендерну закупівлю транспортних послуг

Закупівля канцелярських товарів та обладнання для офісу

Відкритий конкурс на закупівлю ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ ЕКОФЛО

Конкурс на тендерну закупівлю медичних послуг м. Кременчук