“Бути рівними”: долучайтеся до створення онлайн-гри

Команда Stabilization Support Services у 2018 випустила настолку про те, як “Бути жінкою” в Україні. А у 2021 розпочинає роботу над онлайн-грою з робочою назвою “Бути рівними”. Цього разу не лише про ...

постінг
“Бути рівними”: долучайтеся до створення онлайн-гри
Команда Stabilization Support Services у 2018 випустила настолку про те, як “Бути жінкою” в Україні. А у 2021 розпочинає роботу над онлайн-грою з робочою назвою “Бути рівними”. Цього разу не лише про жінок, а про всіх-всіх-всіх людей, звичайних, з різними особливостями, з різним досвідом. Адже ми всі хочемо рівності, поваги, і кращого життя.
 
Онлайн-гра стане інструментом, який допомагатиме змінити світ на краще: твій світ, світ твоїх близьких, можливо, життя твоєї громади, а може, й усієї країни.
 
Якщо у вас є цікава історія про ваш досвід, про те, з якою дискримінацією ви стикалися (на основі гендеру, походження, релігії, сімейного стану, стану здоров’я, національності тощо), і ви готові нею поділитися, будь ласка, заповніть анкету: https://forms.gle/6NZVc7hWn5FLSe6x6
 
Якщо ви є експертом чи експерткою у сфері прав людини, гендерної рівності, національних меншин, ЛГБТ+, ветеранів і ветеранок, мігрантів та біженців, будь ласка, заповніть анкету. Якщо ви розробник/ця ігор, будь ласка, заповніть анкету, і можливо, вас залучать до створення гри.
 
Проєкт реалізується за підтримки Шведського інституту, і в партнерстві зі шведською неурядовою організацією MAD.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я