У Святогірську обрали переможців фандрейзинг-челенджу
6 серпня 2021 року у Святогірську відбувся Суперфінал з фандрейзинг-челенджу, започаткований Інтерактивною навчальною платформою FUNdraiser. На ньому було обрано п’ять команд-переможців, які ...
Додано:
ГО «Міжнародна агенція змін»
6 серпня 2021 року у Святогірську відбувся Суперфінал з фандрейзинг-челенджу, започаткований Інтерактивною навчальною платформою FUNdraiser. На ньому було обрано п’ять команд-переможців, які представляли свої проєкти з громадської безпеки та соціальної згуртованості.
Було відібрано п’ятнадцять команд, з яких прийняло участь тринадцять. Одна з яких презентувала свій проєкт в режимі онлайн. Над оцінкою проєктів та прийняттям рішення щодо можливості до-фінансування 5 кращих проєктів працювало журі Суперфіналу, члени якого увійшли до Оцінювального комітету. Засідання Оцінювального комітету було проведене за участі всіх членів у форматі фінального захисту проєктів з подальшим обговоренням.
Оцінка проєктів, розроблених під час фандрейзинг-челенджу, здійснювалася за 110-бальною шкалою та наступними критеріями:
- Відповідність тематиці та пріоритетам фандрейзинг-челенджу громадській безпеці та соціальній згуртованості;
- Компетенції членів команди;
- Відповідність меті завдання та проблематика проєкту;
- Передбачена діяльність має відповідати меті та завданням проєкту;
- Кількість залучених партнерів на час фандрейзинг-челенджу;
- Досвід команди у діяльності передбаченій проєктом;
- Обґрунтованість запланованих витрат та необхідних ресурсів у співвідношенні до очікуваних результатів;
- Ґендерно специфічні потреб з особливим акцентом на найбільш уразливі групи населення із цільових громад мають бути враховані у поданій заявці;
- Наявність співфінансування за проєктом (у фінансовій чи не фінансовій формі).
Наші переможці:
Перше місце — команда Якщо не ми то хто? (с. Роздольне, Донецької області). Комадна пропонує проєкт щодо благоустрою та озеленення селища та громади в цілому.
Друге місце — команда 1000 комп’ютерів Добра (м. Мар’їнка, Донецької області). 1000 Комп’ютерів Добра – це соціальний проєкт, метою якого є забезпечення б/у ноутбуками та комп’ютерами вчителів та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей Мар’їнського району. На сьогодні географія проєкту – села та маленькі містечка Донецької області, для розвитку, віддаленого навчання та відкриття нових можливостей та знань з усього світу.
Третє місце — команда Сквер Щастя (с. Билбасівка, Донецької області). Це молода команда, яка обладнає місця відпочинку для різних вікових категорій в центрі селища. Вони облаштують освітлення, проведуть Інтернет, встановлять лавочки, дитячий майданчик, зелені насадження.
Четверте місце — команда BookHUB (с. Опитне, Донецької області). Команда створить сучасний простір для соціальної згуртованості громади: облаштують зону кінотеатру, технічні засоби, які допоможуть учням та вчителям у підготовці до уроків, контрольних, іспитів, придбають сучасні й зручні меблі.
П’яте місце — команда “Від Мрій до дій!” (м. Слов’янськ, Донецької області). Проект спрямовано на подальший благоустрій і покращення естетичного та екологічного стану на території кар’єру, в якому проводяться масові заходи, батьки гуляють з дітьми, а також проводить час молодь. Це молода команда, яка обладнає місця відпочинку для різних вікових категорій в центрі селища. Вони облаштують освітлення, проведуть Інтернет, встановлять лавочки, дитячий майданчик, зелені насадження.