Національне опитування з антикорупції (для студентів)

Асоціація юридичних клінік України запрошує студентів та студенток взяти участь у Національному опитуванні, головною метою якого є визначення основних корупційних ризиків та їхніх джерел в ...

Додано:
ALCU

АЮКУ_Антикорупційний проєкт (11)
Національне опитування з антикорупції (для студентів)

Асоціація юридичних клінік України запрошує студентів та студенток взяти участь у Національному опитуванні, головною метою якого є визначення основних корупційних ризиків та їхніх джерел в українських вишах, дослідження порядок взаємодії студентів та уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції у ЗВО.

Пройти опитування – тут.  

Дедлайн проходження опитування – 10 жовтня 2021 року

Опитування проводиться командою Асоціації юридичних клінік України за сприяння Національного агентства з питань запобігання корупції.

Опитування є анонімним, тому ми запрошуємо вас бути відвертими у відповідях. Частина питань анкети є відкритими. В них ми просимо розповісти про те, з якими корупційними ризиками стикались саме ви під час навчання у закладі вищої освіти та яких знань ви потребуєте з питань антикорупції.

Одержані результати ми використаємо для підготовки рекомендацій з організації роботи уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції у вишах та складемо антикорупційний ризик-реєстр сфери вищої освіти.

Опитування займе у вас до 15 хвилин.

Опитування проводиться у межах проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання”, що реалізується за підтримки Програми USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”.

Довідка*

Асоціація юридичних клінік України — громадське об’єднання, діяльність якого спрямована на розвиток юридичної клінічної освіти та розбудову мережі юридичних клінік. Сьогодні Асоціація об’єднує понад 55 кращих юридичних клінік України.

Юридичний клінічний рух забезпечує системну підготовку юристів, готових до практичної професійної діяльності, тим самим сприяючи утвердженню в українському суспільстві верховенства права, доступу до правосуддя та підвищення рівня правової культури.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення