Мандрівна фотомайстерня важливих історій // Полтава
ЗАВЕРШЕНО
Цього разу ми подорожуємо Україною, аби руйнувати видимі й невидимі соціальні, культурні, мовні та безліч інших бар’єрів, з якими зіштовхуємось щодня.
Завдяки фотографіям можна не лише розказувати історії людей, а й допомогти їм бути почутими і зрозумілими. І ми хочемо робити це разом з тобою.
Фотомайстерня важливих історій – це інтенсивний воркшоп від Українсько-данського молодіжного дому, де ти навчишся робити фотографії на свій смартфон чи фотокамеру та розповідати за допомогою них соціально важливі історії. Поговоримо про все: від того, як підібрати правильне освітлення, до того, як передати атмосферу. Ти отримаєш базове розуміння того, що таке візуальний сторітелінг, фотографія та публічні комунікації.
Де і коли?
Полтава (для молоді з Полтави і Полтавської області):
- Обласний молодіжний центр, вул. Міщенка, 2
- 6-7 листопада, два дні, 10:00-18:00
- дедлайн подачі заявки – 26 жовтня, реєструйся тут
Ми оберемо 25 учасників і учасниць, які:
- пройдуть дводенний інтенсив (два повних дні) з фотосторітелінгу від українського фотографа Сергія Коровайного;
- дізнаються з перших вуст про життя і роботу данського фотографа Ніколая Лінареса та його переможну світлину з демонстрації Black Lives Matter;
- долучаться до спільноти молодих лідерів і лідерок Українсько-данського молодіжного дому.
Молодіжний дім забезпечить харчування для всіх учасників та учасниць, а також за потреби покриє витрати на проживання та транспорт для учасників і учасниць з інших міст/сіл у відповідній області.
Серед учасників, які пройшли дводенний воркшоп, ми оберемо 5 людей, які:
- створять та презентують власні фотоісторії, які стануть частиною виставкової програми Молодіжного дому;
- отримають менторську підтримку від Сергія Коровайного;
- долучаться до триденної сесії в Києві 3-5 грудня за участі українських і данських фотографів та фотографок (всі витрати покриваються).
Подавай заявку на участь, якщо:
- ти живеш у Полтаві чи Полтавській області;
- ти навчаєшся в університеті або старших класах школи;
- ти любиш фотографувати (і хочеш навчитися робити це більш професійно);
- у тебе є смартфон або камера;
- ти хочеш заглибитися у тему особистих та соціальних кордонів.
Сергій Коровайний – документаліст, який працює на перетині фотографії, відео та віртуальної реальності. У 2017 році він став стипендіатом програми ім. Фулбрайта та закінчив магістерську програму з візуальних комунікацій в Сіракузькому університеті, Нью-Йорк, США. Як фотограф та відеограф Сергій співпрацював з Financial Times, Radio Free Europe, Society, Astana Times, Bird in Flight, Ukraїner, Reporters, ОБСЄ, ООН та ін. Водночас він працював над власними документальними історіями. Став другим режисером документального проекту в віртуальній реальності Aftermath VR: Euromaidan про найтрагічніші події Революції Гідності. В 2018 році приєднався до The Gate Agency. Переможець Fresh Eyes 2020 від GUP Magazine.
Ніколай Лінарес– данський фотожурналіст, який живе і працює в Копенгагені. Він навчався в Данській школі журналістики, а потім працював на різних проектах для національних та міжнародних видань. Ніколай отримав чимало нагород за найкращі фотографії, серед яких «Найкраще новинне фото Данії» (News Photo Of The Year) з демонстрації Black Lives Matter.