Механізм відсоткового відрахування: як це працює (ВІДЕО)

Друзі, ви чули про відсотковий механізм або відсоткову філантропію? А механізм успішно працює в Угорщині, Словаччині, Литві, Польщі, Румунії, Італії, Молдові.Це одна з можливостей фінансово ...

1
Механізм відсоткового відрахування: як це працює (ВІДЕО)

Друзі, ви чули про відсотковий механізм або відсоткову філантропію? А механізм успішно працює в Угорщині, Словаччині, Литві, Польщі, Румунії, Італії, Молдові.

Це одна з можливостей фінансово підтримати громадські та благодійні організації. Як саме? Кожен платник податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) на власний розсуд перераховує частину сплаченого за рік податку з доходів на допомогу громадській або благодійній організації, робота якої йому близька та важлива. Так громадянське суспільство отримує допомогу на розвиток та успішну реалізацію ініціатив на всіх рівнях – громади, міста, країни.

Цей механізм може теж працювати в Україні! Щомісяця ви сплачуєте 18% податку із своєї заробітної плати. Уявіть, що ви як платник ПДФО зможете обрати громадську або благодійну організацію та перераховувати 1-2% від сплаченого податку за рік на її діяльність! Відсотковий механізм стане ефективним засобом залучати суспільну підтримку для розвитку громадянського суспільства та формувати громадянську відповідальність в Україні. 

Відео виготовлено завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення