Підсумки міжнародної науково-практичної онлайн-конференції: “Психологія кризових станів: наука і практика”

З 4 по 6 листопада 2021 року відбулася міжнародна науково-практична онлайн-конференція, присвячена висвітленню актуальних проблем сучасної психологічної науки.Про підсумки конференції розповів ...

Додано:
Kyrylo Samozdra

+logo (1)
Підсумки міжнародної науково-практичної онлайн-конференції: “Психологія кризових станів: наука і практика”

З 4 по 6 листопада 2021 року відбулася міжнародна науково-практична онлайн-конференція, присвячена висвітленню актуальних проблем сучасної психологічної науки.

Про підсумки конференції розповів виконавчий директор Благодійного фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” (БФ “ССС”) Дермот Гамільтон: “Ми пишаємося, що долучилися до підтримки цього заходу, який зібрав понад тисячу фахівців та фахівчинь з царин психології, психотерапії, медицини, соціальної роботи з багатьох країн світу. Досвід всесвітньо відомих спеціалістів та спеціалісток для України зараз є надзвичайно важливим і ми раді, що в нас була можливість допомогти донести його до української спільноти”. 

На конференції презентувалися доповіді на тему “Терапія за допомогою десенсибілізації і переробки рухом очей під час пандемії Covid-19”, “Резильєнтність –  здатність проявляти емоційну та розумову силу у реагуванні на виклики та негаразди”, “Проста та ефективна стабілізація травм”, “Подолання стресу через резильєнтність”, “Базове розуміння горя”, “Психічне здоров’я та коронавірус і постковідний синдром серед молоді”, “Сором, ненависть до себе та руйнівна поведінка”. Серед іншого, українські психотерапевти вперше на міжнародному рівні презентували доповідь “Метод біосугестивної терапії”, в якій розповіли про успішний досвід роботи з психосоматичними розладами.

Спікерами на конференції стали, зокрема, Дженей Вайнхолд (США), Ізабель Фернандес (Італія), Єва Мюнкер-Крамер (Австрія), Ганс-Германн Берц (Німеччина), Ганс Рудольф Цурфлу (Швейцарія), Канер Бінгьоль (Туреччина), Роджер Соломон (США), Онно Ван Дер Харт (Нідерланди), Долорес Москера (Іспанія), Кнут Андерсен (Норвегія), Ерік де Соар (Бельгія), Пол Міллер (Велика Британія), Ар’є Бурштейн (Ізраїль), Аманда Клінтон (США), Володимир Волошин (Україна), Маргарида Гаспар де Матос (Португалія) та інші.

Організатор онлайн-конференції Володимир Волошин наголосив: “Подія такого масштабу поглибила знання учасників та учасниць з психотерапії, дозволила доторкнулася до сучасних закордонних практик, показала різні підходи, кращі напрацювання з усіх куточків світу. Нам вдалося поєднати на цій конференції громадський сектор із державними інституціями, особливо важливим є те, що ми долучили і учасників з військових інституцій, зокрема Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національну гвардію України – це велика перемога одночасно зібрати цивільних, соціальних, військових та медичних психологів та психологинь”. 

Більше ніж 1000 учасників та учасниць з усієї України взяли участь у  дводенному заході.

Деякі відеозаписи лекцій конференції вже доступні на ютуб-каналі ГО “Психологія здоров’я”: https://bit.ly/HealthPsychologyYoutube. Незабаром там же з’являться всі лекції конференції.

______________________________________________________

Ця подія стала можливою завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проєкту “Якісні послуги для ветеранської спільноти: Покращення співпраці між Міністерством у справах ветеранів України та ветеранськими організаціями, за участі органів місцевого самоврядування та ветеранських просторів, задля оцінки потреб і реінтеграції ветеранів і ветеранок”, який виконує БО БФ “Стабілізейшн Суппорт Сервісез”. Погляди, висловлені під час цієї події, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

Шлях до сталого розвитку: Досвід Tolocar

Стратегують і досліджують: як громади Харківщини залучають жителів до формування майбутнього

«Вартові правди»: регіональні журналісти стали наставниками з медіаграмотності для школярів

Триває збір заявок для отримання друкованого «Практикуму з журналістської етики»

“Безбар’єрність у дії”: державних службовців, посадових осіб, працівників сфери обслуговування та інших навчатимуть принципам спілкування з людьми з інвалідністю

Чи потягне бюджет Запоріжжя «підземні школи»?