«Кращий студент Києва»: зарегився, прийшов, переміг

3 грудня 2021р. в Міжрегіональній Академії управління персоналом Студреспубліка організувала конкурс «Кращий студент Києва». Серед найбільш талановитої та активної молоді столиці у 10 номінаціях було ...

Додано:
vira.andriyuk

ksu-kyiv-1
«Кращий студент Києва»: зарегився, прийшов, переміг

3 грудня 2021р. в Міжрегіональній Академії управління персоналом Студреспубліка організувала конкурс Кращий студент Києва. Серед найбільш талановитої та активної молоді столиці у 10 номінаціях було визначено найкращих студентів/ок, які показали свої досягнення і прагнення невпинного розвитку.

Київський міський етап* Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» проходив у щирій і добрій, хоч і дуже змагальній, атмосфері. Хто переміг — далі.

Як би складно не було, всупереч всім труднощам, Студреспубліка завжди попереду, завжди кличе модернізувати й інноватувати світ і сама показує гідний приклад! Підсумовуючи рік, було обрано кращих з кращих студентів/ок української столиці.

Найталановитіша, найпрацьовитіша, найкреативніша та ще багато «най-» молодь змагалась, щоб визначити кращих із кращих. І ось, студентські «оскари» знайшли своїх володарів/ок. Змагалися у 10 номінаціях, а найгарячіше суперництво пройшло у комплексній характеристиці — за звання універсального «Кращого студента Києва».

Як все було? За звання кращого з кращих в комплексній характеристиці зійшлися Ангеліна Бондар (Національна академія внутрішніх справ), Микола Іванов (Коледж Київського університету ринкових відносин), Софія Кураченко (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут), Алевтина Миронова (Національна академія внутрішніх справ) й Ангеліна Фурман (Економіко-правовий технікум при МАУП).

Ці спудеї/йки у форматі сценічного шоу змагалися в 5 конкурсах: була, зокрема, і відеосамопрезентація, і конкурс талантів, і інтелектуально-комунікаційний батл із журі, і, звісно, конкурс соціальних проєктів. Постановка івенту була виконана в жвавій космічно-героїчній стилістиці, а учасники/ці запам’яталися глядач(к)ам багатьма своїми обдаруваннями і щирим змагальним азартом. Прекрасно виконані номери вражали: були і вистава барабанщиць, і декламування віршів, і гра на піаніно, і «жонглювання» гирями.

Оцінювало комплексну характеристику поважне журі (експертна рада):

  • Павло Вікнянський — лідер республіканців України, голова ВМГО «Студентська республіка», голова оргкомітету конкурсу «Кращий студент України», голова журі;
  • Микола Васьків — д-р філологічних наук, професор кафедри журналістики і нових медіа Київського університету ім. Бориса Грінченка, експерт фіналу Студреспубліки-2020;
  • Юлія Гершун — громадська дiячка, телеведуча, «Місіс Всесвіт-2018»;
  • Єлизавета Зюзіна — «Перша Леді Києва-2021/2022»;
  • Василь Неволов — письменник, мистецтвознавець, професор, голова Київської міської організації Товариства «Знання» України;
  • Олег Петров — учасник Партнерської ради Студреспубліки, голова правління УМАКО «Сузір’я», Народний депутат України ІІІ‒IV скл.;
  • Елла Ходанович — піарменеджерка компанії «Біокон».

«Кращою студенткою Києва-2021/2022 (комплексна характеристика)» у підсумку визначили Софію Кураченко, а ІІ місце присудили Алевтині Мироновій.

Хто удостоївся головних перемог в інших номінаціях:

  • «Кращий студент-громадський діяч Києва» — Олександр Явтушенко (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка);
  • «Краща студентка-дизайнерка Києва» — Олександра Тосик (Київський фаховий коледж прикладних наук);
  • «Краща студентка-медійниця Києва» — Анна Жиліна (Київський національний університет будівництва i архітектури);
  • «Краща студентка-аналітичка Києва» — Олена Жуль (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка);
  • «Краща студентка-науковиця Києва» — Діана Ярова (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка);
  • «Кращий студент-програміст Києва» — Олексій Доброштан (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут);
  • «Кращий/а студент(ка)-спортсмен(ка) Києва» — Тарас Власюк (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут) і Євгенія Тимошенко (Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця);
  • «Краща студентка-профспілкова активістка Києва» — Поліна Голуб (Київський національний університет будівництва і архітектури). 

А ще ж були і чудові лауреат(к)и, а по деяких номінаціях — другі та треті місця! Достойники/ці отримали дипломи, ексклюзивні футболки «Кращого студента Києва» й інші корисні та цінні подарунки.

Під час події також відбулось нагородження тих, хто переміг у спецконкурсі, що тривав у рамках цьогорічних літнього циклу Студреспубліки і «Кращого студента України», — необхідно було створити рекламні креативи для Сонцезахисної серії бренду «Біокон»: у номінації «Відеосюжет» — Олександр Корольов (м. Полтава), а в номінації «Графічний імідж» — Діана Черненко (м. Біла Церква).

Київська Студреспубліка щиро дякує всім партнерам, учасникам/цям експертних рад і крутезній волонтерській команді! Окрема подяка — президенту й адміністрації МАУП.

Вітаємо всіх переможців/ниць і лауреатів/ок «Кращого студента Києва», продовжуйте брати найактивнішу участь у різноманітних громадянських проєктах, втілювати найпрогресивніші ідеї в життя та завжди перемагати будь-які труднощі!

 

 

 

 

 

 

До зустрічі на суперфіналі «Кращого студента України»!

* Під час проведення дотримувалися адекватних і повністю законних карантинних приписів

*  *  *

«Кращий студент України-2021/2022» організовується ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Київський міський етап — за часткової фінпідтримки Департаменту молоді та спорту при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА).

Партнери: видавництво «Саміт-книга», SendPulse, НДЛМ.
Інформаційний партнер: Telegram-канал «Веские поводы бросить универ».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я