Психолог/психологиня на освітню програму «Краса для всіх» (UNFPA Україна)
ЗАВЕРШЕНО
Офіс, що здійснює найм: Офіс Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні
ТОВ «ЛОРЕАЛЬ Україна» та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні запустили освітню програму «Краса для всіх» (Beauty for a Better Life), щоб допомогти жінкам у складних життєвих обставинах, зокрема тим, які постраждали від гендерного насильства, здобути безкоштовну професійну освіту. Ця програма є частиною національного проєкту Фонду ООН у галузі народонаселення і спрямована на розширення економічних можливостей осіб, які постраждали від насильства, а також інших жінок, які перебувають у скрутних життєвих обставинах.
Навчальний курс спеціально розроблений для того, щоб навчити жінок основам перукарської майстерності та надати їм можливість отримати нову спеціальність і працювати в майбутньому. Курс проходитиме у Львові. Після проходження курсу всі студенти гарантовано отримають навички, необхідні для початку кар’єри в салонному бізнесі та досягнення фінансової незалежності в майбутньому.
Курс стартує в лютому 2022 року і триватиме 6 місяців.
Обґрунтування
Як передбачено в угоді про співпрацю, підписаній з ТОВ «Лореаль Україна», Фонд ООН у галузі народонаселення забезпечуватиме групі, що проходить курс, періодичну підтримку психолога/ині. Психолог/иня час від часу відвідуватиме групу, аби допомогти наставникам у спілкуванні з жінками, за потреби надаватиме психологічні консультації групі та допомагатиме підтримувати мотивацію серед жінок.
Мета
Фонд ООН у галузі народонаселення України звертається за послугами професійного психолога/иню для надання психологічної підтримки учасницям курсу, забезпечення належних рекомендацій у складних випадках, а також мотивації учасниць до відвідування та проходження повного курсу.
Зміст та обсяг роботи:
Результати надання консультаційних послуг:
- Надання підтримки у підборі учасниць. Забезпечення того, щоб учасниці курсу, які проходитимуть навчання, належали до однієї з уразливих категорій жінок (перевага віддається постраждалим від гендерного насильства).
- Телефонування учасницям з метою запрошення на співбесіду.
Тривалість: буде визначено в залежності від кількості заявок.
- Розроблення та узгодження з відбірковою комісією критеріїв для вразливої категорії жінок.
- Організація та проведення скринінгових інтерв’ю з відібраними жінками. Надання списку відібраних учасниць курсу.
Тривалість: 1,5 робочих дня.
- Підтримка групи вразливих жінок під час навчання в перукарській школі. Забезпечення відвідування та проходження повного курсу 80% учасників школи.
- Надання допомоги учасникам школи у підтримці високого рівня позитивної мотивації для відвідування та проходження повного курсу.
- Проведення роботи з випадками втрати мотивації (у всіх невдалих випадках можуть знадобитися додаткові письмові пояснення).
- Сприяння створенню хороших відносин та атмосфери в групі.
- Сприяння побудові хороших взаємозв’язків між учасниками групи та наставниками.
- За необхідності надання учасникам курсу психологічної допомоги та індивідуальної підтримки.
- Звернення до наставників за порадами щодо того, як працювати зі складними випадками. Забезпечення належного та ефективного взаємозв’язку в складних випадках.
- Негайне інформування керівників проєкту про будь-які складні або надзвичайні ситуації, які трапляються під час навчання.
- Підготовка документації щодо виконаної роботи, кейсів, підготовка та подання звітів керівниками проєкту.
- Організація мотиваційних заходів/групової роботи після завершення проєкту (до 5 годин).
- Надання психологічної підтримки після завершення проєкту (до 10 годин).
- Надання письмових рекомендацій після завершення проекту, у тому числі успішного досвіду, засвоєного під час навчання, визначення позитивних та негативних уроків. Фіксування практик та процедур, які стали чинниками успіху проєкту, надання рекомендацій щодо їхнього застосування до подібних майбутніх проєктів.
Тривалість та план виконання робіт:
Дата початку: 25 січня 2022 року (попередньо)
Дата завершення: 30 вересня 2022 року (попередньо)
Місце надання послуг:
Львів
Дати та спосіб надання результатів роботи (напр., в електронному, паперовому вигляді тощо):
Кількісні результати робочого завдання:
Результати:
1. Здійснення телефонних дзвінків та запрошення усіх учасниць на співбесіду.
2. Проведення інтерв’ю з потенційними учасницями.
3. Надання психологічної підтримки жінкам.
Щомісячні звіти надаватимуться електронною поштою. Звіт має містити опис виконаної роботи, інформацію щодо поточної ситуації в групі відвідування, атмосфери, коментарі наставників, інформацію щодо настрою учасників та будь-яких надзвичайних випадків. Остаточний звіт та рекомендації мають бути надані через два тижні після завершення проєкту.
Оплата здійснюватиметься після виконання завдань 1 та 2, а надалі щомісяця після надання щомісячних звітів.
Моніторинг та контроль перебігу робіт, в тому числі вимоги до звітності, її періодичність і кінцеві терміни:
Рутинний моніторинг роботи здійснюватиме Анна Цицак, спеціалістка Програми UNFPA з протидії та запобігання ГЗН.
Контроль за виконанням завдання:
Контроль за виконанням завдання консультантом/консультанткою здійснюватиме безпосередньо Анна Цицак, спеціалістка Програми UNFPA з протидії та запобігання ГЗН.
Поїздки:
Не передбачені
Необхідний досвід, кваліфікація та навички, в тому числі вимоги до володіння мовами:
Вища профільна освіта.
Практичний досвід роботи психологом від трьох років.
Досвід у проведенні групових консультацій.
Досвід проведення співбесід.
Досвід роботи з категорією жінок у складних життєвих обставинах, зокрема тих, хто постраждав від гендерно зумовленого/домашнього насильства.
Мови: вільне володіння українською мовою (усною та письмовою).
Ресурси / послуги, що надаються UNFPA або виконавчим партнером (наприклад, послуги з підтримки, офісні приміщення, обладнання) у разі необхідності:
Додаткові послуги можуть надаватися за запитом та дозволом UNFPA.
Інша відповідна інформація або спеціальні умови, якщо такі наявні:
Будь-які зауваження, пропозиції, заяви чи скарги щодо надання консультантом/консультанткою послуг в рамках цього технічного завдання повинні бути надані консультанту/консультантці письмово протягом 10 днів після отримання від нього/неї результатів роботи або звітів.
Зміст та обсяг робіт і послуг, що надаються консультантом/консультанткою в рамках цього технічного завдання, а також умови надання консультаційних послуг можуть бути змінені у разі потреби шляхом письмового погодження між консультантом/консультанткою та UNFPA.
Інтелектуальна власність
Вся інформація щодо цього проєкту (документальна, аудіо, візуальна, цифрова, кібер, проєктна документація тощо), що належить Фонду ООН у галузі народонаселення, з якою консультант/консультантка може вступати в контакт під час виконання своїх обов’язків за цим завданням, залишається власністю Фонду ООН у галузі народонаселення з ексклюзивними правами на її використання. За винятком цілей цього завдання, інформація не повинна бути розголошена громадськості і не використовується в будь-яких інших цілях без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до чинних національних та міжнародних законів про авторські права.
Процедура подання заявок
Психолог/иня буде визначений/визначена в результаті проведення відкритого конкурсного відбору.
Для участі у конкурсі потрібно подати на адресу [email protected] до 13 січня 2022 року заявку, яка міститиме такі документи:
професійне резюме;
мотиваційний лист;
технічна пропозиція (запропонуйте форми роботи для групи жінок, які можуть мати травматичний досвід в минулому та починають навчання в новій сфері діяльності. Як би Ви побудували роботу з такою групою в ролі психолога/ині?).
Оцінюватимуться тільки повністю підготовлені заявки, отримані до встановленого терміну.
Прохання зазначити у темі листа: “Psychologist for BFBL project in Lviv”