Сім’ї громадських активістів та журналістів-переселенців можуть отримати компенсацію за житло

До уваги громадських активістів та журналістів, які перебувають у зоні бойових дій та мають намір переїхати в одну з областей заходу України!Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр ...

274030887_1006224276657469_6381679437166068909_n
Сім’ї громадських активістів та журналістів-переселенців можуть отримати компенсацію за житло

До уваги громадських активістів та журналістів, які перебувають у зоні бойових дій та мають намір переїхати в одну з областей заходу України!

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку  демократії (NED) в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності» запускає ініціативу з підтримки громадських активістів та журналістів, які були змушені покинути свої домівки та стати переселенцями.

У чому суть ініціативи?

Ми готові компенсувати громадським активістам, журналістами та їхнім сім’ям кошти за оренду житла терміном в один місяць у Тернопільській, Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Хто може отримати допомогу?

Якщо ви громадський активіст чи журналіст, який з сім’єю тимчасово винаймає житло – ви можете отримати фінансову допомогу для покриття витрат на оренду будинку чи квартиру, проживання в готелі тощо.

Як отримати допомогу?

Для отримання допомоги, будь ласка, заповніть невелику анкету за цим посиланням. Після ознайомленням із анкетою ми з Вами зв’яжемося та повідомимо всю необхідну інформацію.

Які умови компенсації коштів за оренду житла?

Компенсацію за житло терміном не більше одного місяця можуть отримати громадські активісти та журналісти, які його винаймають у Тернопільській, Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Для отримання коштів необхідно буде надати підтверджуючі документи – рахунок з готелю чи подобової оренди квартири, договір оренди тощо).

Ми готові вам допомогти! Чекаємо на ваші анкети!

Будьмо єдині! Все буде Україна!


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Відбулась навчальна майстерня-практикум для жінок в рамках проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини