Якщо у вас є потреба облаштувати “шелтер” — звертайтеся за допомогою
Шелтер - це місце, де тимчасово проживають особи, які тимчасово постраждали від війни (від 10 осіб). Об’єднані громади, в які приїхала значна кількість евакуйованих осіб потребують ...
Додано:
Громадський Простір
![Screenshot_1](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2022/03/Screenshot_1.png)
СпівДія – це платформа країни яка об’єднує волонтерські та державні ініціативи для гуманітарної допомоги під час війни з Російською Федерацією. Платформа функціонує за підтримки Гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України.