Старт серії груп психологічної підтримки для громадських активістів_ок

Громадський сектор в часі війни - це велика когорта людей, яка працює на повну потужність, не шкодуючи фізичних та емоційних ресурсів. Більша частина з нас є волонтерами та волонтерками і розпочали ...

Вишневий Цвіт Цитата про Весну Публікація для Facebook
Старт серії груп психологічної підтримки для громадських активістів_ок

Громадський сектор в часі війни – це велика когорта людей, яка працює на повну потужність, не шкодуючи фізичних та емоційних ресурсів. Більша частина з нас є волонтерами та волонтерками і розпочали цей “забіг заради допомоги” ще на початку війни. 

Але для того, щоб комусь дати – потрібно взяти самому, по-іншому цей механізм не працює; для того, щоб бути ефективним – треба мати ресурс, багато ресурсу; для того, щоб не згоріти – треба знати правила порятунку. Погоджуєтесь?

З 11 квітня ГО УЕК “Зелена Хвиля” відкриває серію груп психологічної підтримки для громадських активістів_ок, волонтерів_ок, зокрема екоактивістів_ок.

Двічі на тиждень ми будемо створювати особливий, безпечний онлайн простір для спілкування. Перші зустрічі плануємо на 11 квітня (вівторок) 18.00-20.00 та 14 квітня (четвер) 10.00-12.00.

Цей простір – відкритий, має певні правила, діє за запитом або тематично. Створений для вас: ваших думок, почуттів, емоцій,  усвідомлень, досвіду.

Ведучою груп підтримки є Злата Михальчук, психологиня, працює в методах когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії, фасилітаторка, тренерка груп, екологічних та лісових ігор, менеджерка проєктів, співробітниця ГО УЕК “Зелена хвиля”.

Для того, щоб ми змогли організувати роботу онлайн-простору просимо зареєструватися за цим посиланням.

Вам точно стане легше. А цю легкість ви спрямуєте в конкретний напрямок, який вважаєте потрібним та актуальним.

 Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?