Міжнародна платформа #МояВійна: історії українців збирають мільйон переглядів щотижня

На платформі #МояВійна опубліковано вже понад 2,7 тисячі історій про війну в Україні. Станом на 1 травня, розповіді українців зібрали майже 4 мільйони переглядів. Про це повідомляє на своїй ...

моя-війна1
Міжнародна платформа #МояВійна: історії українців збирають мільйон переглядів щотижня
На платформі #МояВійна опубліковано вже понад 2,7 тисячі історій про війну в Україні. Станом на 1 травня, розповіді українців зібрали майже 4 мільйони переглядів. Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Саме з цією метою був запущений Міжнародний проєкт #МояВійна – розказати світу правду про війну в Україні та привернути увагу пересічних громадян інших країн до цієї події, не дати її замовчати. І ми бачимо, що історії, які розміщують українці, свідками яких вони стали, мають мільйонний приріст переглядів щотижня», – зазначила Анастасія Бондар, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Аби якомога більше людей змогли дізнатися правду про російські злочини в Україні, на порталі mywar.mkip.gov.ua з’явилася можливість автоматичного перекладу від Amazon на понад 40 мов світу.

Нагадаємо, Міжнародна платформа #МояВійна – проєкт, який ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «Totonis». На платформі українці публікують власні історії про війну, а також відео та фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?