Українським дітям-переселенцям передали майже 70 тисяч книжок

У рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» дітям-переселенцям передали майже 70 тисяч примірників книжок. Близько половини з цієї кількості отримали маленькі українці, що ...

книги
Українським дітям-переселенцям передали майже 70 тисяч книжок
У рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» дітям-переселенцям передали майже 70 тисяч примірників книжок. Близько половини з цієї кількості отримали маленькі українці, що вимушено виїхали за кордон через війну. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України

Зокрема, майже 25 тисяч книжок було відправлено до Польщі, майже 5 тисяч – в Австрію, понад 1 тисячу – в Румунію і майже 1 тисячу до Словаччини. Ще 25 тисяч книжок передали у Львівську область для потреб внутрішньо переміщених дітей. Також 8 тисяч книжок надійшли в міста Кропивницький, Тернопіль, Дрогобич, Чернівці та Кам’янець-Подільський.

З початку реалізації ще одного проєкту «Книжки без кордонів», який ініціював Український інститут книги під патронатом першої леді Олени Зеленської та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства закордонних справ України / MFA of Ukraine, надрукували близько 30 тисяч україномовних книжок для дітей, які вимушено виїхали за кордон. Тільки за останній тиждень силами партнерів УІК було надруковано 10 тисяч примірників.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я