У Запоріжжі рятували долі та попереджали небезпеку

З 16 березня й по кінець травня в Запоріжжі відбувається інтеграційний освітньо-гуманітарний проект "Ведення та супровід у надзвичайній ситуації", в рамках якого, окрім безпосереднього надання ...

психологічна підтримка
У Запоріжжі рятували долі та попереджали небезпеку

З 16 березня й по кінець травня в Запоріжжі відбувається інтеграційний освітньо-гуманітарний проект “Ведення та супровід у надзвичайній ситуації”, в рамках якого, окрім безпосереднього надання гуманітарної допомоги, також були й практичні тренінги, індивідуальні та колективні психологічні консультації постраждалим від війни місцевим та внутрішньо переміщеним особам.

Не звертаючи уваги на потенційну небезпеку з боку “сусідів”, охопив проект понад сотню родин як з самого обласного центру, так і з різних понівечених населених пунктів Степногірської, Біленьківської, Комишуватської, Гуляйпільської й інших тергромад Запорізької області, переселенців з Енергодару та Маріуполю. Отримали постраждалі родини й особи продуктові набори, побутову хімію, засоби гігієни, дитяче харчування та плєди, безрецептурні медикамени, життєво необхідні знання та спеціалізовану підтримку.

Долучилися до цієї освітньо-практичної діяльності й представники спеціалізованих державних структур й установ – патрульна поліція, медики, рятівники, пробація, освітяни та служби у справах дітей, а створені в цей час освітні ролики з паралельним сурдоперекладом, організатори виклали у відкритий доступ. 

Отримали в рамках “Ведення та супроводу в надзвичайній ситуації” важливі знання й керівники з активістами місцевих “об’єктів критичної інфраструктури” – декілька десятків Голів ОСББ та ЖБК та зацікавлені особи взяли участь в практичних тренінгах з першої долікарської допомоги, отримавши на додаток колективні “аптечки”, а також відвідали онлайн-тренінг з першої психологічної допомоги собі й оточуючим. 

Реалізує проект “Ведення та супровід у надзвичайній ситуації” ЗОМОГ “Наше щасливе життя” в рамках проєкту “Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:                            

Останні публікації цього розділу:

«STOPманіпулятор» — сказали студенти з Івано-Франківська під час дводенного тренінгу

Рік підтримки, розвитку і спорту: як “Трініті ХАБ” змінює життя людей із порушеннями зору

У Києві пройшла навчальна сесія з безпеки та стійкості громад

Стартує закордонний етап НК «Благодійна Україна-2024»: «Благодійна Іспанія – Україні»

Чеклист для успішної проєктної заяви від КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення"

UNIDO, GEF та Greencubator запускають в Україні другу фазу глобальної програми з розвитку кліматичних інновацій GCIP 2.0