Конкурс грантів для надання невідкладної гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ivanna Pavliuk

гуманітарна допомога волонтерство
Конкурс грантів для надання невідкладної гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни

Подати заявки можуть неурядові організації та благодійні фонди. Дедлайн: до 1 вересня 2022 року або до офіційного повідомлення про припинення приймання заявок.

Фонд Східна Європа від перших днів повномасштабної війни надає допомогу людям, які вимушено залишили домівки, перебувають на територіях, де тривають бойові дії, та тим, хто постраждав від воєнних дій.

У межах програми «Шелтер» нам вдалося допомогти 65 000 українців. Завдяки організаціям та приватним особам з України та інших країн ми підтримали 30 прихистків для ВПО у дев’яти областях України, забезпечили комфорт для щонайменше 4 946 вимушених переселенців, у тому числі – для 1 336 дітей, а також передали 217 тонн гуманітарної продукції до 15 областей України: це – продукти харчування, одяг, засоби побутової хімії та особистої гігієни.

Для реалізації наступного етапу програми «Шелтер», який фінансується міжнародними донорами (зокрема, посольством Королівства Данії в Києві), Фонд Східна Європа оголошує конкурс грантів.

Ключовий фокус програми – допомога громадам, які постраждали від воєнних дій, забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, психологічна стабілізація та сприяння їхній ефективній суспільній адаптації та інтеграції у громади, що приймають.

Діяльність у межах програми буде спрямована на вразливі групи населення і людей, які потребують допомоги в Україні, та здійснюватиметься за такими напрямками:

- Забезпечення продовольчої безпеки.
– Забезпечення непродовольчими товарами (включаючи засоби особистої гігієни, побутову хімію, постільну білизну тощо).
– Надання психологічної допомоги.

Очікується, що проєкти, спрямовані на надання гуманітарної допомоги, триватимуть до трьох місяців; а проєкти, спрямовані на надання психологічної допомоги, – не більше чотирьох місяців.

Проєкти заявників можуть бути спрямовані як на один, так і на декілька напрямків одночасно.

Максимальний бюджет одного проєкту – 340 тис. грн.

Витрати в межах проєктів можуть бути спрямовані на:
– Закупівлю продовольчих товарів (продукти тривалого зберігання у герметичних пакованнях. За можливості варто віддавати перевагу українським виробникам).
– Закупівлю непродовольчих товарів (засоби особистої гігієни, постільна білизна, побутова хімія, товари для дітей тощо).
– Закупівлю техніки для тимчасових прихистків.
– Оплату транспорту та логістики.
– Оплату оренди складських приміщень.
– Оплату послуг спеціалістів, які надають психологічну допомогу.
– Оплату роботи спеціалістів із логістики.
– Адміністративні витрати, включаючи оплату праці співробітників (загальна сума витрат не може перевищувати 20% від суми бюджету проєкту).

До подання грантових проєктних пропозицій запрошуються неприбуткові та благодійні організації.

При виборі проєктів до фінансування враховуватимуть такі критерії:

- Відповідність запропонованої діяльності пріоритетам програми.
– Розуміння потреб бенефіціарів.
– Можливість охопити значну кількість бенефіціарів.
– Попередній досвід надання гуманітарної допомоги (відпрацьована логістика, спроможність команди тощо) та/або експертиза у сфері надання психологічної допомоги.
– Спроможність впроваджувати проєкт у визначених географічних районах у поточних умовах та мати відповідні спеціальні знання та фахівців для реалізації проєкту (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інші фахівці відповідно до потреб проєкту).

Для участі у програмі заявникам потрібно подати короткий запит на фінансову допомогу (за формою) та бюджет.

Заявки прийматимуть на постійній основі до 1 вересня 2022 року або до офіційного повідомлення про припинення приймання заявок. Заповнені заявки разом із бюджетом мають бути надіслані на пошту [email protected]. Прохання вказувати в темі листа «Заявка на конкурс грантів для надання невідкладної гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни».

З відібраними організаціями можуть бути проведені співбесіди у онлайн-форматі для оцінки їхньої організаційної спроможності.

Отримані проєктні пропозиції розглядатиме конкурсна комісія щотижня або мірою одержання достатньої кількості заявок для розгляду. Орієнтовний термін розгляду заявок – 15 робочих днів.

Про результати розгляду учасники конкурсу будуть повідомлені письмово після проведення розгляду конкурсною комісією. Остаточне рішення щодо проєкту чи заявки перегляду не підлягає. Причини відмови чи підтримки проєкту повідомлені не будуть.

Поданих на конкурс документів не рецензують. Запитання щодо технічних умов конкурсу можуть бути надіслані на адресу: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю робіт з розробки інформаційно-аналітичної веб-сторінки "Онлайн тренер реформ в Україні"

Тендер: поточний ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (укриття) м. Миколаїв (продовжено)

Тендер на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів

Послуги проживання, оренди конференц-залу учасників тренінгів Управління проблемами в м. Полтава (продовжено)

Запит пропозиції на послуги для формування звіту на основі Кінцевого оцінювання

Відкритий тендер на надання послуг з PR та SMM для створення бренду Ландшафтної лабораторії КНУ та популяризації результатів її досліджень