Посібник: «Безпека журналістів в Україні: 2013 – 2014»

Посібник був підготований у​ рамках діяльності Об’єднаного Центру допомоги журналістам​ НМПУ та НСЖУ за підтримки Міжнародної федерації журналістів у відповідь на суттєві зміни у журналістській ...

НМПУ

Громадський Простір

Посібник був підготований у​ рамках діяльності Об’єднаного Центру допомоги журналістам​ НМПУ та НСЖУ за підтримки Міжнародної федерації журналістів у відповідь на суттєві зміни у журналістській професії та війну в Україні.

Голова ​НМПУ та упорядник посібника Юрій Луканов зауважив: «За час Майдану і війни наші журналісти отримали значний досвід, зокрема, в галузі безпеки. Частково він зібраний у посібнику. Крім того, тут наведено і міжнародний досвід. Книга буде корисною для тих, хто буде далі працювати в цьому напрямку. А також ми її використаємо на наших тренінгах з безпеки журналістів”.

Книга доступна для завантаження за посиланням.

Нагадаємо, що НМПУ підготувала шість тренерів з безпеки, які мають сертифікати Міжнародної федерації журналістів та проводять тренінги з безпеки для журналістів по всій території України.

Жодна частина цієї публікації не може бути відтворена в будь-якій формі без письмового дозволу видавця. Зміст захищено, і можливість використання будь-якого з фрагментів потрібно узгоджувати з авторами.

Джерело: Прес-служба НМПУ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Згуртованість громади: європейські підходи, успішні приклади і ключові висновки

Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста - інфографіка

Інституційне забезпечення місцевого економічного розвитку у громаді

Як трансформувати соціальні проєкти у стратегічні рішення

Як інтерпретувати опитування, врахувати їх результати у виробленні місцевої політики та яка роль бюджетних установ, недержавних та релігійних організацій у формуванні згуртованості у громаді?

Соціальне призначення як новий підхід до покращення здоров’я