Грантовий конкурс “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України”
ЗАВЕРШЕНО
ІСАР Єднання запрошує громадські та благодійні організації скористатися можливістю посилити цифрову безпеку та підвищити свої спроможності протидіяти кібер-загрозам у процесі свого функціонування.
Очікується, що грантова програма “Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України” зробить свій внесок у підвищення обізнаності представників громадянського суспільства щодо цифрових загроз і надасть дієві інструменти, а також ресурси, для побудови ефективної системи протидії та запобігання цифровим загрозам на рівні життєдіяльності організацій.
У рамках цього конкурсу грантів можуть бути підтримані ідеї та рішення, спрямовані на посилення цифрової безпеки організацій та їх окремих структур, підрозділів або окремих працівників.
Пріоритети грантового конкурсу:
- Здійснення оцінки (аудиту) ситуації щодо цифрової безпеки в організації.
- Підвищення рівня обізнаності та напрацювання навичок, необхідних для цифрової безпеки.
- Розробка політик для організації, які регулюють операційне середовище організації задля цифрової безпеки.
Очікується, що переважна більшість підтриманих грантів за цим конкурсом, будуть підтримані за вищевказаними пріоритетами.
Разом з тим, окремі заявки можуть бути спрямовані на додаткові пріоритети, перелічені нижче. У такому разі важливо надати переконливі обґрунтування потреби діяльності, яка планується в проєкті, та яким чином ця діяльність посилить сферу, в якій працює організація.
- Оновлення або придбання програмного забезпечення.
- Покращення матеріально-технічного забезпечення.
- Заходи та закупівлі, пов’язані з відмовою від російських цифрових сервісів.
- Комплексні послуги у сфері цифрової безпеки.
Передбачається, що переважна більшість підтриманих за цим конкурсом проєктів триватимуть від 1 до 4 місяців.
Фінансування в межах цього грантового конкурсу
Оскільки цим конкурсом грантів передбачається підтримати задоволення різних потреб у досягненні цифрової безпеки ОГС, то граничні суми фінансування не встановлюються.
Разом із тим, очікується, що переважна більшість простих грантів, профінансованих у межах цього конкурсу, становитимуть від 10 до 70 тис. грн. Переважна більшість комплексних грантів, профінансованих у межах цього конкурсу, становитимуть від 70 до 200 тис. грн. Ці суми можуть бути збільшені у разі обґрунтованої потреби для досягнення цифрової безпеки ОГС.
Термін подачі заявок
Прийом заявок триває до 23:59 15 серпня 2022 року. Усі заявки, що надійдуть пізніше цього часу, не будуть прийматися до розгляду.
Заявкам від організацій, які переїхали з тимчасово окупованих територій, з зони ведення бойових дій і прагнуть відновити роботу на контрольованій Урядом України території, надаватиметься перевага при конкурсному відборі.
Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] ІСАР Єднання періодично розміщатиме узагальнені відповіді на отримані питання на своєму сайті.
Детальніше ознайомитися з умовами Програми та інструкцією, як податися на конкурс, читайте на сайті.
Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України реалізовується Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та Верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).