Діти обмінюють україномовні вірші на книжки
27 січня громадська організація «КримSOS» анонсувала флешмоб #ГоворимоЧитаємо для дітей із Криму та Донбасу. Долучитися до участі можуть діти, які прочитають вірш українською мовою, а найкращі з них ...
Додано:
Громадський Простір
27 січня громадська організація «КримSOS» анонсувала флешмоб #ГоворимоЧитаємо для дітей із Криму та Донбасу. Долучитися до участі можуть діти, які прочитають вірш українською мовою, а найкращі з них отримають у подарунок книжки.
Правила участі у дитячому флешмобі:
- Попросіть дитину вивчити напам’ять улюблений україномовний вірш;
- Зніміть на відео, як Ваша дитина читає україномовний вірш напам’ять.
- Викладіть відео на свою сторінку у Facebook із хештегом #ГоворимоЧитаємо або надішліть на пошту [email protected] з темою листа #ГоворимоЧитаємо або надішліть нам посилання на відео у повідомленні на сторінку КримSOS у Facebook.
Відео організатори опублікують на сторінці КримSOS у Facebook і зв’яжуться з переможцями особисто, щоб домовитися про передачу книжки.
Увага! Книжки отримають ті діти, котрі надішлють відео першими. Флешмоб поширюється лише на дітей-переселенців зі східних областей України та Криму. Ми будемо зобов’язані відмовити у передачі книжок, якщо вірш буде прочитаний інакшою від української мовою.
***
Громадська ініціатива «КримSOS» створена 27 лютого 2014 як Facebook-сторінка для оперативного та об’єктивного висвітлення подій, які відбувалися в Криму. Незабаром організація стала надавати допомогу внутрішньо переміщеними особам із Криму та східної України. З липня 2014 КримSOS став виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові, Україні. КримSOS має представництва в Києві, Львові та Херсоні. Організація надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації, розвитком місцевих громад переселенців, адвокаційними проектами, супроводом судових справ вимушено переміщених осіб.
За час існування організація КримSOS надала гуманітарну допомогу на суму понад 6 млн грн, пряму і непряму допомогу отримали понад 180 000 чоловік, консультацій надано більше 90 000, з них третина – юридичного характеру.
Особливе місце в роботі громадської організації посідає «кримське питання». Постійно ведеться адвокаційна робота питань, які стосуються Криму, проводиться моніторинг ситуації в Криму, в тому числі і у контексті захисту прав людини. У травні 2015 в організації був створений інформаційний центр «QirimInfo», завдання якого – повернути інтерес української та світової громадськості до ситуації в Криму і до проблем кримчан.