Відбулася зустріч з картографування потреб ВПО: локація Київ

Експерти громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» продовжують роботу по картографуванню потреб ВПО. Наступна зустріч відбулася в Києві за участю представників громадських ...

Додано:
lekotan

pexels-photo-1020313
Відбулася зустріч з картографування потреб ВПО: локація Київ

Експерти громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» продовжують роботу по картографуванню потреб ВПО. Наступна зустріч відбулася в Києві за участю представників громадських організації, органів самоорганізації населення, волонтерів, активних людей, які допомагають ВПО.

Київ також став містом, куди їхали та їдуть з Луганщини, Донеччини, Чернігівщини, Харківщини, Херсонщини та самої Київщини. С початку повномасштабного вторгнення додатково зареєстровано біля 80 тис. осіб. Люди, які раніше виїхали в західні області України, переїжджають жити до Києва. Зазначимо, що зараз у місті працює вісім локацій, де можна отримати допомогу (Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Солом’янський, Святошинський  та Шевченківський райони).

Учасники відмітили, що потреби та проблеми, пов’язані з допомогою ВПО, змінюються та трансформуються. Більшість ВПО вже визначились з місцем перебування, тому зараз є проблеми з орендою житла, працевлаштуванням. Крім того, є потреба в більш тісній комунікації між органами самоорганізації населення, волонтерами та ВПО.

Такі зустрічі сприяють створенню умов реінтеграції, ресоціалізації та адаптації до нових умов ВПО в приймаючих громадах. Їхня скоріше, безболісне та ефективне включення у локальне життя залежить від усвідомлення спільних цілей та пріоритетів, які вони будуть розділяти у своєму подальшому житті, а для цього треба ці пріоритети чітко визначити та окреслити у самій громаді.

#IRF

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах

Вакансії тижня. Що є нового для громадських активістів та активісток?