ДНК міста: що робити з забрудненням повітря в українських містах

За даними World Air Quality Report, у 2020 році Україна посіла 8 місце в Європі і 43 у світі за рівнем забруднення повітря. За підрахунками ВООЗ, забруднене повітря є причиною кожного третього ...

екологія
ДНК міста: що робити з забрудненням повітря в українських містах

За даними World Air Quality Report, у 2020 році Україна посіла 8 місце в Європі і 43 у світі за рівнем забруднення повітря. За підрахунками ВООЗ, забруднене повітря є причиною кожного третього інсульту, раку легенів та хвороб серця. Що з цим робити, особливо в містах?

Про це – у шостому випуску “ДНК міста”:

Нагадаємо, у першому випуску герої програми розповіли про розвиток підприємництва, взаємодію влади та бізнесу та соціальну відповідальність. У другому – все про створення та управління ОСББ. У третьому – відповіді на питання «де шукати фінансування інфраструктурних проектів?». У четвертому – як віднайти особливість своєї громади і зробити її привабливою для туристів? У п’ятому випуску – про термомодернізацію будинків. 

Для довідки: програма “ДНК міста” виходитиме щосереди з 10 серпня 2022 року на Youtube-каналі International Mayors Summit. У випуски “ДНК міста” увійшли історії з Києва, Івано-Франківська, Житомира, Чернівців, Новояворівська, Пархомівки, Бахмута, Дніпра.

 

Джерело: decentralization.gov.ua.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив